Nasza Swa-dzielnia działa na zasadzie „sklepu za uśmiech", który umożliwia zabranie ze sobą rzeczy za darmo. Każdy może w niej zostawić odzież, obuwie, naczynia, książki lub drobny sprzęt elektroniczny. Najważniejsze jest to, aby rzeczy, które oddajemy były w dobrym stanie: czyste, niezniszczone i sprawne, a więc takie, jakich sami chcielibyśmy używać. W przeciwnym razie pracownik Klubu Integracji Społecznej może nie przyjąć przyniesionych przedmiotów. Rzeczy należy przekazać bezpośrednio pracownikowi Klubu Integracji Społecznej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Prosimy nie zostawiać paczek przed lokalem. Pracownicy Klubu nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie, niekompletność lub brak sprawności przyniesionych przedmiotów (np. drobnego sprzętu elektronicznego).

Jeśli ktoś z Państwa chce podzielić się produktami spożywczymi prosimy o pozostawienie ich w Jadłodzielniach przy ul. Poznańskiej 25 lub przy ul. Zamkowej 32 oraz na os. Mielżyńskiego 3a, po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem.

Swa-dzielnia mieści się przy ul. Piaski 4 i jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 61 81 81 730.