PRACOWNIK LINII KAS- WYPŁATA TYGODNIOWA UL. GRANICZNA

Lokalizacja:

Swarzędz

Oferujemy:
- pracę w godzinach6-14/10-18/ czasami są zmiany 13-21
- nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas szkolenia
-umowa cywilnoprawna z pełnym ZUS-EM
- wynagrodzenie w formie tygodniowej W KAŻDY PIĄTEK, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)

Obowiązki:

- bieżąca obsługa klientów

- obsługa stanowiska kasowego

- rozliczenie kasetki po dniu pracy

- realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych

Wymagania:
- tylko książeczka sanepidowska (mogą być badania sanitarne)
- dyspozycyjność do pracy od zaraz

Kontakt:

Zgłoszenia poprzez kontakt telefoniczny lub sms
PRACA   790 790 446

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Robakowo k./Poznania

Obowiązki:

  • pakowanie i przepakowywanie towaru,
  • kompletowanie zamówień (praca ze skanerem)
  • rozładunek / załadunek towarów
  • sortowanie i klasyfikacja towarów
  • prace magazynowe

Oferujemy:

- wynagrodzenie 3500 zł brutto plus do 600 zł brutto (podstawa + premia)

- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową

- dwuzmianowy system pracy (I zmiana: poniedziałek – piątek, 6.00-14.00; II zmiana: niedziela czwartek, 16.00-24.00)

- codzienny darmowy, pyszny posiłek

- pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisko pracy

- grafik pracy na kolejny miesiąc planowany otrzymujesz z wyprzedzeniem

- pracę wśród pozytywnych i pełnych energii ludzi :)

Kontakt:
Ania Hoza
tel. 728 880 754

Operator urządzeń

Makropol Sp. z o.o. poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko:

Stanowisko: Operator urządzeń

Lokalizacja: ul. Rabowicka 8, 62-020 Swarzędz

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na stanowisku operatora urządzeń będzie odpowiedzialna za:

- Obsługę maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi
-Wypełnianie niezbędnej dokumentacji.
-Ważenie surowca po procesach produkcyjnych.
-Utrzymywanie stanowiska pracy w należytym porządku.
-Pozostałe prace w obszarze produkcji.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:
-Umiejętności pracy w zespole.
-Komunikatywności oraz dyspozycyjności.
-Umiejętności szybkiego uczenia się.
-Orientacji w przestrzeni obszaru produkcyjnego.
-Chęci uczenia się i zdobywania nowych umiejętności i uprawnień.
-Dbałości o czystość i higienę osobistą.
-Uprawnienia na wózek widłowy będą mile widziane.
-Wyksztalcenie średnie będzie dodatkowym atutem.

Oferta od pracodawcy:
-Umowę o pracę;
-Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia;
-Miłą atmosferę pracy w  zespole.
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 6-14 lub sporadycznie od 14-22.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres j.sroka@makropol.pl