Archiwum artykułów

Sierpień 2021

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 12 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
367

Spotkanie organizacyjne w KIS

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Swarzędza na SPOTKANIE ORGANIZACYJNE W KLUBIE INTEGRACJI SPOŁECZNEJ - 6 września 2021 r. (poniedziałek), GODZ. 10:00, Gminne Centrum Informacji w Swarzędzu, ul. Dział... read more..

Aktualności z OPS
291

Krąg bezpieczeństwa - warsztaty dla rodziców/opiekunów dzieci w wieku 0-6 lat

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, w ramach działań psychoprofilaktycznych #PrawdziwiLudzie, zaprasza do udziału w warsztatach dla rodziców/opiekunów dzieci w wieku 0-6 lat. Zapraszam... read more..

Aktualności z OPS
328

Pierwszy seans za nami! - swarzędzkie Kino Letnie

Pierwszy seans za nami! W piątek 20 sierpnia w parku przed Ośrodkiem Kultury w Swarzędzu miała miejsce inauguracja swarzędzkiego Kina Letniego. Pomimo deszczu który padał kilka godzin wcześniej, o 20... read more..

Aktualności z OPS
315

Katalizator Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych

Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której fundatorem i założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych POPON, realizuje obecnie projekt „Katalizator Aktywiz... read more..

Aktualności z OPS
293

Nieodpłatna pomoc prawna - nieodpłatne poradnictwo obywatelskie

Nieodpłatna pomoc prawna oraz  nieodpłatne poradnictwo obywatelskie przysługują osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoo... read more..

Aktualności z CAS
601

Serce od serca w Swarzędzu

Kolejna edycja projektu „Serce od serca” miała miejsce w swarzędzkim Centrum Aktywności Seniora we wtorek 10 sierpnia. Stowarzyszenie Polskiego Patchworku objęło patronatem ten wspaniały projekt. Koor... read more..

Aktualności z CAS
541

AQUA SENIOR

AQUA SENIOR – zapisy na zajęcia w dniu 27 sierpnia 2021 w godzinach 9.00 – 13.00 Zajęcia we wtorki godz. 11.00 zapisy pod numerem telefonu: 504 932 301 Zajęcia w środy godz. 10.00 zapisy p... read more..

Aktualności z OPS
325

Kino Letnie 2021

Drodzy Państwo, Mamy niezmierną przyjemność zaprosić Państwa na seans inaugurujący swarzędzkie Kino Letnie. W przyjemnej plenerowej atmosferze obejrzymy świetną francuską komedię „Jeszcze dalej niż p... read more..

Aktualności z OPS
290

Potańcówki na plantach

Drodzy Państwo, serdecznie zapraszamy na kolejną miejską potańcówkę na Plantach, która odbędzie się w czwartek 12 sierpnia o godzinie 19 na Placu Niezłomnych. Utwory taneczne, lubiane i popularne, zag... read more..

Praca w OPS
1109

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowisko – Kierownika Sekcji Aktywizacji i Wspierania Rodziny nr ref. 2/2021

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza nabór na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Kierownika Sekcji Aktywizacji i Wspierania Rodziny nr ref. 2/2021 Szczegółowe informacje: read more..

Aktualności z OPS
495

Bezpłatne wakacje podwórkowe – zostały wolne miejsca!

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu w ramach współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej Programu Osłonowego „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu system... read more..

Aktualności z OPS
451

Centrum Malucha dla dzieci do lat 3 w SWARZĘDZU dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej przez 12 miesięcy

Główne założenia: Opieka nad dziećmi w wieku od 1 do 3 r.ż. z dofinansowaniem (rodzic płaci ok 41zł/mies. + koszty wyżywienia) Możliwość pozostawienia dziecka max. do 8 godzin dziennie lub krócej,... read more..