Archiwum artykułów

Czerwiec 2021

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 11 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
292

Fabryka Mocy Przeciwko Przemocy

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu uzyskał dofinansowanie projektu „Fabryka Mocy Przeciwko Przemocy” w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu ... read more..

Aktualności z OPS
294

Zmiany w dodatkach mieszkaniowych od 1 lipca 2021 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu informuje, że od 1 lipca 2021 roku zmianie ulega Ustawa o dodatkach mieszkaniowych. Zgodnie nowymi zasadami dodatek mieszkaniowy może przysługiwać na podstawie wi... read more..

Aktualności z OPS
544

Program „Dobry Start” na rok szkolny 2021/2022

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu informuje, że od dnia 1 lipca 2021r. nie będzie organem realizującym program „Dobry start”. W dniu 15 czerwca 2021r. Rada Ministrów przyjęła projekt rozporządzen... read more..

Aktualności z OPS
643

Dzień Sąsiada tuż tuż!

W piątek 18 czerwca 2021 roku o godzinie 19 w siedzibie Dziennego Domu „Senior-Wigor” odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne przed zbliżającym się Dniem Sąsiada. W spotkaniu wzięli udział mieszka... read more..

Aktualności z OPS
376

Miejskie potańcówki wracają!

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza wszystkich Państwa na letnie potańcówki na Plantach, które odbywają się w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji Swarzędza na lata 2017-2023. Towarzyszy... read more..

Zapytania Ofertowe
491

ZAPYTANIE OFERTOWE - pomoc psychologiczna dla osób niepełnosprawnych

  ZAPYTANIE OFERTOWE - pomoc psychologiczna dla osób niepełnosprawnych   Załączniki: Zapytanie ofertowe - pomoc psychologiczna dla osób niepełnosprawnych (plik .pdf 5mb) for read more..


Aktualności z OPS
285

Fabryka mocy

W kwietniu br. Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu aplikował o pozyskanie środków finansowych na realizację projektu Fabryka mocy przeciwko przemocy w ramach programu osłonowego „Wspieranie Jednoste... read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
631

Jak dbamy o zdrowie w Dziennym Domu „Senior-WIGOR”?

„Powróciliśmy do zajęć! Nareszcie możemy cieszyć się swoim towarzystwem!” - mówią seniorzy korzystający z ciekawej oferty Dziennego Domu. W ostatnich dniach maja uczestnicy wybrali się na seans do gro... read more..

Aktualności z OPS
359

Nowy okres zasiłkowy 2021/2022 ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO

KOMUNIKAT SEKCJI ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGONowy okres zasiłkowy 2021/2022 Wnioski w sprawie ustalenia prawa do zasiłku rodzinnego, specjalnego zasiłku opiekuńczego (okres zasiłko... read more..

Aktualności z OPS
279

Narodowy Spis Powszechny – Spotkanie informacyjne ON - LINE

  Zapraszamy do udziału w spotkaniu 8 lub 11 czerwca 2021 r. w godzinach: 10.00-12.00. W spotkaniu on-line na platformie Zoom można uczestniczyć indywidualnie w domu (link do spotkania otrzymaj read more..