ZMIANA ADRESU WWW w związku z przekształceniem Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu na Centrum Usług Społecznych, z dniem 01.01.2024 r. zmieni się także adres strony internetowej i adres poczty elektronicznej. Od stycznia 2024 r. wszelkie niezbędne informacje dostępne będą pod adresem: www.cusswarzedz.pl, a kontakt mailowy z siedzibą CUS będzie możliwy dzięki poczcie elektronicznej sekretariat@cusswarzedz.pl Numery telefonów nie ulegną zmianie.

Archiwum artykułów

Maj 2021

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 6 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
474

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

10 porad spisowych dla seniorów Jeśli nie możesz spisać się samodzielnie przez Internet, zadzwoń na Infolinię spisową 22 279 99 99 i wybierz bezpieczny spis przez telefon. Chcąc skorzystać ze stan read more..

Aktualności z OPS
317

ZAPRASZAMY DO PLACÓWEK DZIENNYCH ORAZ DO CENTRUM AKTYWNOŚCI SENIORA W SWARZĘDZU

Dzienny Dom „Senior – WIGOR” w Swarzędzu ul. Sienkiewicza 21 funkcjonuje od 2015 roku, prowadzony jest w ramach Wieloletniego Programu „Senior+” na lata 2021 – 2025 współfinansowanego ze środków Minis... read more..

Aktualności z OPS
396

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania młodych mieszkańców naszej gminy, Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu organizuje zajęcia ruchowe, skierowane do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, chcących read more..

Aktualności z CAS
928

Centrum Aktywności Seniora w Swarzędzu - wznowienie działalności

Na podstawie decyzji Wojewody Wielkopolskiego z dnia 06.05.2021 działalność Dziennego Domu „Senior-WIGOR”, Dziennego Domu Pomocy oraz Centrum Aktywności Seniora zostaje wznowiona w trybie stacjonarnym... read more..

Aktualności z ŚDS
988

Zawiadomienie - Środowiskowy Dom Samopomocy w Swarzędzu wznawia działalność

„Na podstawie decyzji Wojewody Wielkopolskiego z dnia 30.04.2021r Środowiskowy Dom Samopomocy wznawia działalność w trybie stacjonarnym w okresie 04.05.-09.05.2021r na zasadach okreś read more..

Aktualności z OPS
449

Aktywne wtorki o poranku

No i stało się! Ruszyliśmy z impetem w „naszą trasę”. Nie straszne Nam były pojawiające się symptomy wynikające z długiej przerwy od treningów, czyli zadyszka czy słabsza kondycja. Śmiało robiliśmy ćw... read more..