Archiwum artykułów

Luty 2018

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 14 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
507

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

  Uprzejmie informujemy, że w dniach 19-25 lutego 2018 roku będzie odbywał się „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Jeśli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem read more..

Aktualności z CAS
439

Seniorzy w Narodowym

  W czasie zimowych warsztatów spotkała nas miła niespodzianka - wyjście  do Muzeum Narodowego w Poznaniu. Zebrała się nas spora grupka i niecierpliwie czekaliśmy w holu na przewodnika. W p read more..

Aktualności z CAS
671

Bal Karnawałowy dla seniorów

  Jak co roku uczestnicy Dziennego Domu „Senior – WIGOR, Klubów Młodych Duchem oraz Środowiskowego Domu Samopomocy spotykają się na Balu Karnawałowym organizowanym przez Ośrodek Pomocy Społeczne read more..

Aktualności z CAS
637

Tenis stołowy dla seniorów

  Serdecznie zapraszamy seniorów do gry w tenisa stołowego. Zajęcia odbywają się w Gminnym Centrum Informacji, ul. Działkowa 61a w Swarzędzu w każdą środę od godziny 17.00 do 19.00. Pierwsze zaj read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1070

„Zimowy czas…”

  Wydawałoby się, że instytucja Babci i Dziadka odchodzi. Jednak, że tak nie jest przekonywały nas Przedszkolaki z grupy „Włóczykije” z Przedszkola „Kompas”. Zostaliśmy przez nich zaproszeni na read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1261

Styczeń w Dziennym Domu „Senior-WIGOR”

  Ważnym wydarzeniem w tym miesiącu były okrągłe urodziny (dziewięćdziesiąte) naszej Uczestniczki. Uroczystość była pełna wrażeń, a jubilatka otrzymała mnóstwo miłych życzeń oraz gromkie tradycy read more..

Aktualności z ŚDS
616

Dbamy o kondycję czy słońce czy śnieg

  W dniu 4 lutego 2018r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy ze Swarzędza po raz kolejny wzięli udział w rajdzie zorganizowanym przez swarzędzki oddział PTTK „Łaziki”.  Do pokonania m read more..

Aktualności z ŚDS
1004

Silwoterapia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Swarzędzu

  Silwoterapia, nazywana też drzewoterapią, to metoda oparta na kontakcie z przyrodą. Przebywanie w obecności drzew i krzewów, przytulanie się do nich, dotykanie, odpręża, relaksuje, poprawia na read more..

Aktualności z OPS
508

Aktywnie spędzony czas w Centrum Sportu i Rekreacji

  Dnia 25 stycznia 2018 r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy wybrali się na kręgle do Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji aby aktywnie spędzić czas. Grupa podzieliła się na dwie dru read more..

Aktualności z CAS
655

Dzień Babci i Dziadka oraz warsztaty z najmłodszymi w Centrum Aktywności Seniora

  Kolejny zimowy miesiąc - luty - rozpoczął się dla seniorów niezwykle miłym akcentem. Odwiedziły nas bowiem dzieci z grupy przedszkolnej „Żabki” ze Szkoły Podstawowej nr 4, które już kilkakrotn read more..

Aktualności z OPS
461

Świąteczna Zbiórka Żywności

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu ul. Poznańska 25 informuje,że od 16 do 18.03.2018r /piątek,sobota ,niedziela/ odbędzie się coroczna Świąteczna Zbiórka Żywności.   Zapraszamy na read more..

Aktualności z ŚDS
541

Dzień Babci i Dziadka na „Piaskach”

  W dniu 30 stycznia 2018 r. na ”Piaskach” od rano było gwarno i wesoło. Uczestnicy z Klubów Młodych Duchem, z  Domu Dziennego Senior Wigor oraz część  uczestników ze środowiskowego do read more..

Aktualności z CAS
615

Zajęcia kulinarne seniorów

  1 lutego w kalendarzu mamy, więc na zajęcia kulinarne na Śródkę się wybieramy. Znowu będziemy piec lub gotować różne pyszności, a potem w domu robić je też dla swoich gości. Dziś wieść jes read more..

Aktualności z CAS
579

Wykład otwarty na Morasku

  25 stycznia grupa seniorów z Klubów Młodych Duchem wzięła udział w wykładzie otwartym „Wywieranie wpływu społecznego”, zorganizowanym przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersyt read more..