ZMIANA ADRESU WWW w związku z przekształceniem Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu na Centrum Usług Społecznych, z dniem 01.01.2024 r. zmieni się także adres strony internetowej i adres poczty elektronicznej. Od stycznia 2024 r. wszelkie niezbędne informacje dostępne będą pod adresem: www.cusswarzedz.pl, a kontakt mailowy z siedzibą CUS będzie możliwy dzięki poczcie elektronicznej sekretariat@cusswarzedz.pl Numery telefonów nie ulegną zmianie.

Archiwum artykułów

Styczeń 2016

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 10 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z CAS
1659

Moja Babcia jest Trendy – Warsztaty taneczne Salsy

  W dniu 27 I 2016 r w Centrum Aktywności Seniora odbyła się już czwarta edycja spotkań   pod nazwą „Moja babcia jest Trendy. W tym roku skorzystaliśmy z propozycji ze strony klubu „Na read more..

Aktualności z CAS
1817

Dekoratornia w Centrum Aktywności Seniora

  Dnia 26.01.2016 roku w Centrum Młodych  Duchem na Piaskach odbyło się pierwsze spotkanie w "Dekoratorni". Do dyspozycji między innymi seniorów mamy pomieszczenie, które planujemy ładnie u read more..

Aktualności z OPS
996

Dzień Babci i Dziadka w Dziennym Domu „Senior – WIGOR” w Swarzędzu

  Seniorzy z Dziennego Domu „Senior – WIGOR” w Swarzędzu po raz pierwszy zaprosili gości do swojej nowej siedziby, która mieści się na ul. Sienkiewicza 21. W dniu 21.01.2016 z okazji Dnia Babci read more..

Aktualności z OPS
1404

Informacja 500 ZŁOTYCH NA DZIECKO / 500 PLUS

  Informuje się, że nie są wydawane wnioski na „500 złotych na dziecko”/„500 plus” - powyższe świadczenia nie zostały uchwalone żadną obowiązującą ustawą. Wszelkie plany dotyczące wprowadzenia t read more..

Aktualności z CAS
1947

Kolędowanie na Pałacowych Salonach w Będlewie

  Dnia 13.01.2016r grupa naszych seniorów zrzeszonych w Klubach Młodych Duchem i Dziennym Domu – „Senior Wigor” wybrała się na wspólne kolędowanie do pałacu w Będlewie. Miejscowość ta jest położ read more..

Aktualności z OPS
29795

Portal Informacyjno-Usługowy - Emp@tia, Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej - ePUAP

Portal Informacyjno-Usługowy - Emp@tia> Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu informuje, iż od 1 stycznia 2016 r. został w pełni podłączony do Portalu Informacyjno-Usługowego emp@tia, który adreso... read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
12171

Dzienny Dom "Senior – WIGOR" w Swarzędzu OTWARTY

  30 grudnia 2015  roku odbyło się uroczyste otwarcie Dziennego Domu „Senior – WIGOR” w Swarzędzu, którego siedziba znajduje się przy ul. Sienkiewicza 21. W tym ważnym i uroczystym dniu ucz read more..

Aktualności z CAS
1731

Wigilia Klubów Młodych Duchem

  W dniu 15.12.2015 r. ponad setka seniorów wzięła udział w uroczystym spotkaniu opłatkowym. Jak co roku wszystkie Kluby przygotowywały się do tego dnia już od dłuższego czasu. Nie zabrakło ozdó read more..

Aktualności z OPS
1083

Informacja Starosty Poznańskiego w sprawie nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Poznańskim

  Informacja Starosty Poznańskiego w sprawie nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Poznańskim   Zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji pr read more..

Aktualności z OPS
1216

Widząc bezdomnych - nie bądźmy obojętni !

  Szanowni Państwo! Zima to najtrudniejszy czas dla osób bezdomnych. Podczas mrozów zdarzają się przypadki odmrożeń a nawet śmiertelnego zamarznięcia osób nocujących w przypadkowych, nieprzystos read more..