W tym roku nie spotkaliśmy się przy wigilijnym stole, jak co roku, dlatego w tym przedświątecznym czasie nie zapomnieliśmy o uczestnikach z placówek senioralnych, a także o potrzebujących wsparcia seniorach z gminy Swarzędz. Staraliśmy się sprawić przyjemność w postaci prezentu, jakim była świąteczna paczka oraz kalendarzy z pracami naszych

 

Uczestników wykonanych w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020.

Miłym akcentem okazały się imienne kartki dla seniorów przygotowane przez dzieci z Przedszkola „Kompas”, Przedszkola „Wesołe Ludwiczki” z Poznania oraz wolontariatu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Zalasewa pod kierownictwem Pani Romany Grys – Mateckiej. Wszystkie prezenty zawieźliśmy do seniorów, aby mogły trafić na świąteczny stół.

 

Podziękowania kierujemy również do darczyńców, którzy ufundowali paczki dla osób starszych - Państwa Marcie i Bartoszowi Wacław, Pani Agnieszce Grad (kartki od dzieci oraz czekolady) oraz Firmie Deceuninck z Jasina. Wielu seniorów ucieszyła także coroczna pomoc z inicjatywy „Szlachetnej Paczki”.

Dziękujemy za serdeczność i pomoc dla seniorów ofiarowaną przez Państwa bezinteresownie w tym trudnym czasie, życzymy dużo zdrowia oraz nadziei, że kolejny rok będzie łatwiejszy.

 

Anna Szpakowska, Renata Śledź

Dzienny Dom „Senior – WIGOR” ze Swarzędza

 

IMG 1440  IMG 1413  IMG 1425