Wraz z powrotem Seniorów z radością wróciliśmy do zajęć w placówkach senioralnych. Muzyka, ceramika, terapia zajęciowa, zajęcia grupowe i indywidualne – słowem aktywizacja i rehabilitacja. Jak mówią zainteresowani - było za czym tęsknić przez długie tygodnie.

 

Czerwcowe wizyty w swarzędzkim Centrum Historii i Sztuki okazały się dla uczestników z Dziennego Domu „Senior-WIGOR” miłym „powrotem do normalności”.

 

W trakcie, gdy działalność Dziennego Domu była zawieszona cały czas byliśmy w kontakcie z naszymi uczestnikami. Przeprowadziliśmy wiele interesujących rozmów telefonicznych, a ramach pracy zdalnej przesyłaliśmy bieżące informacje i porady. Wykonaliśmy piękne kartki wielkanocne i przesłaliśmy je wraz z życzeniami dla uczestników. Wzięliśmy także czynny udział w dystrybucji maseczek ochronnych przekazanych przez Burmistrza dla swarzędzkich seniorów. Jako zespół pracowników placówek dziennych przygotowaliśmy interpretację „Czerwonego Kapturka” w formie teatrzyku kukiełkowego.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i odwiedzin osoby zainteresowane ciekawym spędzeniem czasu we wspólnocie, gdzie szanujemy i wspieramy się wzajemnie.

 

Pracownicy Dziennego Domu „Senior-WIGOR”

 

podczas wizyty w muezeum  podczas wizyty w muezeum