26 lutego 2019 roku w sali wiejskiej „Pałacyku Pod Lipami” odbył się Bal Karnawałowy, zorganizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu. Bawili się na nim uczestnicy Centrum Aktywności Seniora i Klubów Młodych Duchem, Dziennego Domu „Senior- Wigor” oraz Środowiskowego Domu Samopomocy.

Zabawa rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, w którym wzięli udział uczestnicy balu w towarzystwie władz miasta. Każdego roku staramy się realizować potrzeby naszych uczestników, aby spotkania integracyjne pozostały na długo w pamięci. Atrakcją tegorocznego balu była  fotobudka, w której można było zrobić pamiątkowe zdjęcia z użyciem kapeluszy, czapek, tabliczek śmiesznych napisow i wielu innych zabawnych atrybutów. Fotografie  wklejone zostały w Księdze Pamiątkowej, w której również pojawiły się zabawne komentarze, wpisy i wyrazy zadowolenia.

 

Przy wielkim zaangażowaniu pracowników, którzy przygotowali dekoracje sali oraz zadbali o oprawę muzyczną, uczestnicy balu bawili się na parkiecie do ostatniego utworu, a w krótkich przerwach między tańcami wspólnie śpiewali piosenki. 

Kolejny bal możemy zaliczyć do udanych. Do zobaczenia na następnym balu!

 

Renata Śledź

Dzienny Dom „Senior – WIGOR”               

 

podczas balu  podczas balu  podczas balu  podczas balu