Wielkość Czcionki  Zwiększyć Czcionkę Zmniejszyć Czcionkę

Biuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn informacji publicznej

Logo Ośrodka Pomocy Społecznej

 

23 grudnia, piątek - na zewnątrz pochmurny, ciemny wieczór, a w Sali głównej Eurohotelu w Swarzędzu rozpoczęło się wigilijne spotkanie dla starszych i samotnych osób. Na stołach nakrytych białymi obrusami znalazły się znakomite potrawy, takie jak: wszelkiego rodzaju ryby, sałatki w różnych postaciach i inne smakołyki.

 

Przy obficie zastawionych stołach zasiedli również przedstawiciele władz Swarzędza w osobie Burmistrza Mariana  Szkudlarka, zastępcy Burmistrza, a także przedstawiciel Rady Miejskiej Barbara Czachura, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Renda, z Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej Wanda Konys, pracownicy i opiekunowie z Ośrodka oraz ksiądz Szymon Likowski - proboszcz z parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

 

Na sali panowała miła i serdeczna atmosfera. Wśród rodzinnych pogawędek można było usłyszeć melodie i słowa tradycyjnych polskich kolęd oraz pastorałek, tak chętnie śpiewanych przez uczestników wigilijnego spotkania. Spotkanie uświetnił chór EFFATHA prowadzony  przez  pana Szymona Dziwisza. Na koniec zostaliśmy obdarowani upominkami, za które serdecznie organizatorowi dziękujemy.

 

Życzenia noworoczne wszelkiej pomyślności niech zagoszczą w naszych sercach  każdego dnia.

Relację napisała p. Sabina Furjan - uczestniczka Dziennego Domu „Senior-Wigor”

 

wigilia dla samotnych wigilia dla samotnych wigilia dla samotnych

2009-2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone.