Wielkość Czcionki  Zwiększyć Czcionkę Zmniejszyć Czcionkę

Biuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn informacji publicznej

Logo Ośrodka Pomocy Społecznej

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

13.30

Aqua Aerobic

Grupa A

(Pływalnia "Wodny Raj")

 11.00

Aqua Aerobic

Grupa B

(Pływalnia "Wodny Raj") 

13.15

Aqua Aerobic

Grupa C

(Pływalnia "Wodny Raj") 

 

 7.45

Aqua Aerobic

Grupa D

(Pływalnia "Wodny Raj")
 

10.00 - 11.30

Gry Planszowe

10.30 - 11.30

Gimnastyka 

10.00 - 11.00

Gimnastyka

9.30 - 11.30

Nordic Walking

9.30 - 11.30

Nordic Walking

 11.30 - 13.00

Podróże małe i duże

10.00 - 12.00

Grupa Teatralna Sfajki

 
 16:30 - 17:30

Aerobik

10.00 - 12.30

Dyskusyjny Klub Filmowy

10.00 - 11.00

oraz

11.00 - 12.00

Kręgle

(Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji)

 

1 środa - obowiązują zapisy, tel. 505 912 370

 11.00 - 13.00

Czwartkowe muzykowanie

(ostatni czwartek miesiąca)

 
 

12.30 - 13.00

Relaksacja

10.00 - 12.00

Brydż

 

13.00 - 15.00

Warsztaty artystyczne


 

13.00 - 15.00

Potańcówka

   
   

 14.00 - 15.30

Konsultacje komputerowe

(1 i 3 środa miesiąca)

 
   

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

12.00 - 14.00

Kulinaria / Akademia Piękna + Relaks

       

14.00 - 16.00

Trening Pamięci / Plastyka / Nordic Walking

       

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

14.45-15.45

Kulinaria / Trening Pamięci / Akademia Piękna

(zajęcia co 2 tygodnie)

16.00 - 18.00

Muzyka

     

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

16.00 - 17.00

Trening Pamięci / Kulinaria

(zajęcia co 2 tygodnie)

15.30 - 17.00

Podróże Małe i Duże

   

10.00 - 12.30

Dyskusyjny Klub Filmowy

       

17.00 - 19.00

Muzyka

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

9.00 - 10.30

Z Komputerem Za Pan Brat

       

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
     

16:30 - 18:00

Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci

(1 i 3 czwartek miesiąca)

 

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 

16.00-17.00

Plastyka

 

15.30 - 16.30

Trening Pamięci

 

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

 18:00 - 19:00

Aerobik

 

9:00 - 12:00

Rowery / Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci

   

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
     

14.00 - 16.00

Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci

(1 i 3 czwatek miesiąca)

 
     

19:00 - 20:00

Aerobik

 

 

Czytaj więcej o Klubach Młodych Duchem

2009-2016 © Wszelkie prawa zastrzeżone.