Centrum Aktywności Seniora - ul. Piaski 4 (I piętro)

Poniedziałek

10.00 - 11.00 Gimnastyka

10.30 - 13.00 Kręgle (Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji) 1 poniedziałek miesiąca - obowiązują zapisy, tel. 505 912 370

13.30 Aqua Aerobic Grupa A (Pływalnia "Wodny Raj")

16:30 - 17:30 Aerobik

Wtorek

10.00 - 11.00 Język włoski

10.00 - 12.30 Dyskusyjny Klub Filmowy

11.00 Aqua Aerobic Grupa B (Pływalnia "Wodny Raj") 

11.30 - 12.30 Język angielski (grupa zaawansowana) 

12.30 - 13.00 Relaksacja

13.15 Aqua Aerobic Grupa C (Pływalnia "Wodny Raj") 

Środa

07.45 Aqua Aerobic Grupa D (Pływalnia "Wodny Raj")  

10.00 - 12.00 Brydż

16.00 - 19.00 Tenis stołowy (Gminne Centrum Informacji, ul. Działkowa 61a)

18.00 – 20.15 Zajęcia komputerowe (SP 1 ul. Zamkowa 20)

Czwartek

10.00 - 11.30 Gry Planszowe

11.00 - 13.00 Czwartkowe muzykowanie (ostatni czwartek miesiąca)

11.30 - 13.00 Podróże małe i duże

Piątek

10.00 - 12.00 Grupa Teatralna

10.30 - 11.30 Gimnastyka 

11.30 - 12.30 Język angielski (grupa podstawowa)

13.00 - 15.00 Warsztaty artystyczne

Konsultacje komputerowe po uzgodnieniu telefonicznym:  505 912 370

 

Stokrotki - Kobylnica - zajęcia w Swarzędzu, ul. Piaski 4 (I piętro)

Poniedziałek

12.00 - 14.00 Kulinaria / Akademia Piękna + Relaks

14.00 - 16.00 Trening Pamięci / Plastyka / Nordic Walking

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

 

Jaśminy - os. Czwartaków 14, Swarzędz

Poniedziałek

14.45 - 15.45 Kulinaria / Trening Pamięci / Akademia Piękna (zajęcia w 2 i 4 poniedziałek miesiąca)

Wtorek

16.00 - 18.00 Muzyka

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

 

Słoneczny Wiek - os. Cegielskiego 34, Swarzędz

Poniedziałek

16.00 - 17.00 Trening Pamięci / Kulinaria (zajęcia w 2 i 4 poniedziałek miesiąca)

Wtorek

15.30 - 17.00 Podróże Małe i Duże

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

10.00 - 12.30 Dyskusyjny Klub Filmowy

17.00 - 19.00 Muzyka

 

Amorki - ul. Działkowa 61A, Swarzędz

Poniedziałek

09.00 - 10.30 Z Komputerem Za Pan Brat - zajęcia w 2,3,4 poniedziałek miesiąca

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

 

Jaskółki - Wierzonka (świetlica wiejska)

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

16:30 - 18:00 Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci (1 i 3 czwartek miesiąca)

Piątek

 

 

Wesoła Paczka - Paczkowo (świetlica Zespołu Szkół w Paczkowie)

Poniedziałek

 

Wtorek

16.00 - 17.00 Plastyka

Środa

 

Czwartek

15.30 - 16.30 Trening Pamięci

Piątek

 

 

Gadu Gadu - Zalasewo (świetlica wiejska, ul Kórnicka 220)

Poniedziałek

18:00 - 19:00 Aerobik

Wtorek

 

Środa

9:00 - 12:00 Rowery / Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci / Gimnastyka / Akademia Piękna

Czwartek

 

Piątek

 

 

Pod Kasztanami - Uzarzewo (świetlica wiejska)

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

14.00 - 16.00 Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci (1 i 3 czwartek miesiąca)

19:00 - 20:00 Aerobik

Piątek

 

 

Pod Lasem - sala przy kościele (ul. Staszica 20B)

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

8:45 - 11:45 Dyskusyjny Klub Filmowy / Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci / Podróże małe i duże

Czwartek

 
   

 

 

Promyk - Jasin (świetlica wiejska)

Poniedziałek

 16.30 - 18.30 Zajęcia muzyczne

Wtorek

 

Środa

15.00 - 17.00 Nordic Walking, Akademia Piękna, Trening relaksacyjny, Podróże Małe i Duże, Dyskusyjny Klub Filmowy, Trening pamięci, zajęcia plastyczne

Czwartek

 
   

 

Kontakt do Klubów: Centrum Aktywności Seniora 61 651 26 53 wewnętrzny 34

 

Czytaj więcej o Klubach Młodych Duchem