Serdecznie zapraszamy na kolejny Piknik Trzech Pokoleń, który odbędzie się w niedzielę 31 lipca o godzinie 15.00 przy Scenie nad Jeziorem. W programie wiele atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych: Mobilne Planetarium, Lego Klocki Twórcze Budowanie, drewniane klocki Lindenwood, Mobilne Laboratorium z seansem „Żywioły, wirowanie, magnetyzm”, warsztaty „Najpiękniejszy gwiazdozbiór” oraz wirtualny spacer w goglach VR.
Tradycją Pikniku jest dobra zabawa w rytmie przebojów, zarówno tych współczesnych, jak i trochę starszych. W tym roku publiczność będzie mogła usłyszeć świetny Roxanne Roxette Tribute Band wykonujący utwory słynnego szwedzkiego zespołu Roxette oraz gwiazdę wieczoru – Wolską, piosenkarkę młodego pokolenia znaną głównie z przebojów: „Dziewczyna z sąsiedztwa”, „Mięta”, „Telefon” czy „Dobranocka”.
Na koniec jeszcze jedna ważna informacja: wszystkie atrakcje i koncerty Pikniku Trzech Pokoleń są bezpłatne. Tym bardziej zachęcamy Państwa do wspólnej międzypokoleniowej zabawy nad brzegiem swarzędzkiego jeziora. Do zobaczenia wkrótce!

 

Piknik