Już w sobotę 9 marca zapraszamy na spotkanie „Duże Rodziny Razem", które odbędzie się w swarzędzkim Ośrodku Kultury.

 

Oddział Wielkopolski Związku Dużych Rodzin TrzyPlus zaprasza na pierwsze w 2019 roku spotkanie z cyklu: DUŻE RODZINY RAZEM. Tym razem spotykamy się w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 14 w Ośrodku Kultury o godz. 14:30.

 

W programie moc atrakcji dla dorosłych i dzieci.

 

O tym, czy Duża Rodzina to EKOproblem czy EKOrozwiązanie opowie Dariusz Przybylski

 

Językami miłości, czyli z odwiecznym problemem "rodzice mnie nie kochają" rozprawi się Szymon Wytykowski, a Danuta Rząsa poruszy temat podstawowy - czy warto mieć Dużą Rodzinę i przystąpić do Związku Dużych Rodzin TrzyPlus?

 

Dzieci zapraszamy do uczestnictwa w grach i zabawach przygotowanych przez profesjonalnych i doświadczonych pedagogów. Natomiast młodzież zaprosimy do udziału w warsztatach na temat lwiej części ich życia, czyli korzystania ze smartfonów. Na zakończenie spotkania Aleksandra Gil opowie nam trochę o tym, co przerabiała z młodzieżą, czyli krótki kurs prawa jazdy na smartfonach dla rodziców.

 

W pakiecie przewidujemy, jak zresztą zawsze na naszych spotkaniach - dobrą zabawę, świetną atmosferę, możliwość wielu rozmów z naszymi wspaniałymi wielodzietnymi i zaproszonymi gośćmi przy filiżance kawy.

 

Zapraszamy wszystkich wielodzietnych, osoby pracujące na co dzień z rodzinami wielodzietnymi, polityków wszelkiego formatu i wszystkich, których zainteresują poruszane przez nas tematy.

 

Duże Rodziny Razem to projekt współfinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 

 

 plakatd rodz