ZMIANA ADRESU WWW w związku z przekształceniem Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu na Centrum Usług Społecznych, z dniem 01.01.2024 r. zmieni się także adres strony internetowej i adres poczty elektronicznej. Od stycznia 2024 r. wszelkie niezbędne informacje dostępne będą pod adresem: www.cusswarzedz.pl, a kontakt mailowy z siedzibą CUS będzie możliwy dzięki poczcie elektronicznej sekretariat@cusswarzedz.pl Numery telefonów nie ulegną zmianie.

PRACA FIZYCZNA W FIRMIE KOSMETYCZNEJ

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork (certyfikat APT z numerem 6231) poszukuje osób na stanowisko: PRACA FIZYCZNA W FIRMIE KOSMETYCZNEJ

Lokalizacja:

Swarzędz

Zakres obowiązków:
- dźwiganie artykułów w firmie kosmetycznej
- prace w środowisku zapylenia

Wymagania:
- młoda silna osoba, mile widziani panowie
- siła, tężyzna fizyczna
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy:
- pracę w systemie 3 zmianowym
- umowę zlecenie
- terminowe wynagrodzenie
- możliwość pracy od zaraz

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu osobistego lub kontakt telefoniczny
FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)
tel.790 790 544