Centrum Aktywności Seniora to miejsce przyjazne seniorom, w którym obchodzone są uroczystości o różnorodnej tematyce. Tym razem spotkaliśmy się z okazji Dnia Kobiet.

 

Swarzędzkie młode duchem to kobiety aktywne, ceniące sobie intelektualne zabawy oraz spotkania towarzyskie o charakterze kulturalno - integracyjnym. 7 marca p. Krystyna i p. Ela, jako autorki programu poświęconego kobietom przygotowały bogaty repertuar artystyczny. W sali wypełnionej po brzegi gośćmi, rozbrzmiewały odgłosy zabaw i współpracy między zespołami w trakcie trwania konkursów. Okazuje się, że budowanie rymów do podanych strof wierszy oraz ciekawostki z zakresu najpopularniejszych duetów aktorskich inspirowały szanowne grono seniorów do wspólnej rywalizacji w myśl zasad fair play. Powołane jury w osobie p. Lliliany i p. Anny sprawnie wyłoniło zwycięzców.

 

Dla wszystkich gości była jeszcze jedna niespodzianka w postaci przepięknego bukietu, ale nie kwiatów lecz zestawu piosenek w wykonaniu zespołu „Jaśminy”. Nad występem wokalnym czuwał p. Szymon, który również zadbał o wspaniałą atmosferę.

 

Podsumowując, w Centrum Aktywności Seniora w tym dniu było nam miło gościć szanowne Panie i Panów. Wzajemna synergia, uczucie mile spędzonego czasu otworzyło potrzebę kolejnych spotkań, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

 

Małgorzata Pawlik

Centrum Aktywności Seniora

 

podczas zabawy podczas zabawy podczas zabawy podczas zabawy podczas zabawy
20190307 124743 podczas zabawy 20190307 132149  podczas zabawy  Resized 20190307 132117