Archiwum artykułów

Styczeń 2023

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 9 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
262

Refundacji podatku VAT za gaz ziemny za dostarczone paliwa gazowe w 2023 r.

Komu przysługuje refundacja podatku VAT? Należy łącznie spełnić dwa warunki: Warunek 1: Refundacja przysługuje gospodarstwom domowym, których głównym źródłem ogrzewania jest kocioł gazowy, bojler... read more..

Zapytania Ofertowe
158

Zapytanie ofertowe - usługi telefonii komórkowej 2023 r.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na realizację przedmiotu niniejszego zapytania. Zapytanie ofertowe: Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zapras read more..

Aktualności z CAS
161

Aktualności z OPS
143

Senior z pasją

W ramach cyklu „Senior z pasją” na zajęciach w Centrum Międzypokoleniowym „Pogod­na”, kontynuujemy spotkania z Panią Justyną. Seniorka, po warsztatach tworzenia ozdób choinko­wych, zaproponowa... read more..

Zapytania Ofertowe
168

Ogłoszenie o zamówieniu - Świadczenie usług psychologicznych w 2023 r.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na "Świadczenie usług psychologicznych dla mieszkańców miasta i gminy Swarzędz w 2023 roku z podziałem na 2 czę read more..

Aktualności z OPS
153

PUNKT KONSULTACYJNO-INFORMACYJNY DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH I WSPÓŁUZALEŻNIONYCH

PUNKT KONSULTACYJNO-INFORMACYJNY DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH I WSPÓŁUZALEŻNIONYCH W Punkcie prowadzone jest poradnictwo, wsparcie i pomoc dla osób uzależnionych i członków ich rodzin w zakresie uzależnien... read more..

Aktualności z OPS
143

Zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstwa domowego

Uprzejmie informujemy, że gospodarstwa domowe nadal mogą składać wnioski o zakup węgla po preferencyjnej cenie 1 900 zł za 1000 kg. Zakupu może dokonać osoba fizyczna w gospodarstwie domowym, która sp... read more..

Zapytania Ofertowe
137

Ogłoszenie o zamówieniu - Schronienie osób w 2023 r.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na Świadczenie usł. schronienia wraz z wyżywieniem, zapewnienie niezbędnego ubrania i niezb. warunków socj. oso read more..

Zapytania Ofertowe
132

Ogłoszenie o zamówieniu - Przygotowanie i dostawa gorących posiłków w 2023 r.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na „Przygotowanie i dostawa gorących posiłków dla mieszkańców gminy Swarzędz z wykorzystaniem własnego zaplecza read more..