Archiwum artykułów

Grudzień 2022

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 9 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
300

Owocna zbiorka żywności

W dniach 16-17-18 grudnia 2022 roku w supermarkecie spożywczym Intermarche w Swarzędzu, odbyła się zbiórka produktów żywnościowych dla klientów Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu. Dzięki hojności P... read more..

Zapytania Ofertowe
279

Ogłoszenie o zamówieniu - Świadczenie usług psychologicznych w 2023 r.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na "Świadczenie usług psychologicznych dla mieszkańców miasta i gminy Swarzędz w 2023 roku z podziałem na 5 czę read more..

Zapytania Ofertowe
214

Ogłoszenie o zamówieniu - Przygotowanie i dostawa gorących posiłków w 2023 r.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na „Przygotowanie i dostawa gorących posiłków dla uczestników DDP, DD „Senior – WIGOR” oraz dla mieszk. gminy S read more..

Aktualności z OPS
107

Świąteczna Zbiórka Żywności 2022 roku

W dniach 16-17-18 grudnia 2022 roku w godzinach od 15.00 w piątek do godziny 21.00 w niedzielę, w supermarkecie spożywczym Intermarche w Swarzędzu, odbędzie się zbiórka produktów żywnościowych dla kli... read more..

Zapytania Ofertowe
190

Zapytanie ofertowe - Usługi pocztowe w 2023 r.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na na „Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym w zakresie przyjmowania, przemieszczania read more..

Zapytania Ofertowe
199

Ogłoszenie o zamówieniu - Schronienie osób w 2023 r.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na Świadczenie usł. schronienia wraz z wyżywieniem, zapewnienie niezb. ubrania i niezb. warunków socj. osobom b read more..

Zapytania Ofertowe
189

Ogłoszenie o zamówieniu - Przewóz osób DDP 2023

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na przewóz osób w Dziennym Domu Pomocy. Ogłoszenie o zamówieniu - transport DDP 2023 (plik .pdf) SWZ - transp read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
199

Z optymizmem przez jesień

W Dziennym Domu „Senior-WIGOR” pokazujemy, że nawet w listopadzie można znaleźć sporo powodów do aktywności. Spędzenie czasu w mniej sprzyjającej aurze nie musi oznaczać zaszycia się z książką w domu ... read more..

Aktualności z OPS
162

Nowe jadłodzielnie w Swarzędzu

W Swarzędzu powstały dwie nowe jadłodzielnie – „Swarzędzka Jadłodzielnia – BAZAR” (ul. Zamkowa 32) oraz „Swarzędzka Jadłodzielnia – PIĄTKA” (os. Mielżyńskiego 3A). Celem Swarzędzkich Jadłodzielni jes... read more..