Archiwum artykułów

Wrzesień 2022

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 14 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z CAS
212

Cyberbezpieczeństwo dla seniora

W dniu 21 września 2022 obyło się webinarium pt. „ Cyberbezpieczeństwo z perspektywy klienta usług finansowych – aspekty praktyczne”. W spotkaniu on-line uczestniczyły osoby 60+ z gminy Swarzędz, a we... read more..

Aktualności z ŚDS
185

X Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. „Zlot Talentów”

15 września 2022r w Mosinie odbyła się gala X Powiatowego  Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. „Zlot Talentów”. Uczestnicy Środowiskowego read more..

Aktualności z OPS
173

Konferencja pt. „Wsparcie osób żyjących z otępieniem i ich rodzin”

W dniu 16 września odbyła się konferencja organizowana cyklicznie prze Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Związek Stowarzyszeń Alzheimer Polska w temacie problemu doświadczania choroby oraz opieki nad ... read more..

Aktualności z OPS
125

Przysługuje osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą, niezatrudniającą innych osób w ciągu ostatniego roku. Надається особам, які не в змозі понести в

Nieodpłatna pomoc prawna - БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГАNieodpłatne poradnictwo obywatelskie - БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ГРОМАДЯНna terenie powiatu poznańskiego - У межах Познанського повіту   P... read more..

Praca w OPS
633

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. obsługi klienta w Sekcji Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego - nr ref. 2/2022.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. obsługi klienta w Sekcji Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego - nr ref. 2/2022 Szczegóło read more..

Aktualności z GCI
208

„EKOwymianka” odzieży w Gminnym Centrum Informacji

Nadszedł czas zmiany garderoby z letniej na zimową, wiele z nas planuje porządki w szafach a jak wiadomo kobieta zmienną jest… W związku z tym wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i słusznym trendom ekolo... read more..

Aktualności z OPS
155

Bezpłatne porady: prawne, mediacyjne, psychologiczne oraz pedagogiczne

W ramach kontynuacji projektu: „Poprawa dostępu do usług wspierających rodzinę i rodzinną pieczę zastępczą na terenie MOF Poznania - EDYCJA II”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskie... read more..

Aktualności z OPS
1158

Dodatek dla gospodarstw domowych

Dodatek dla gospodarstw domowych przysługuje osobie w gospodarstwie domowym, w przypadku gdy głównym źródłem ciepła gospodarstwa domowego jest: 1) kocioł na paliwo stałe, kominek, koza, ogrzewacz po... read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
181

BARIEROM STOP w Lisówkach - „Naturalnie”!

Już po raz osiemnasty Dom Pomocy Społecznej w Lisówkach zorganizował Festyn Integracyjny BARIEROM STOP dla ponad 30 placówek samorządowych powiatu poznańskiego i zaproszonych gości. Wśród nich była dr... read more..

Aktualności z OPS
159

Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Poznaniu zaprasza

Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Poznaniu, ul. Mostowa 6 zaprasza do nauki osoby posiadające maturę, które chciałyby profesjonalnie pomagać potrzebującym. Można bezpłatnie zdobyć dyplom w zawo... read more..

Aktualności z OPS
242

Możliwości wsparcia osób żyjących z demencją w zaawansowanym stadium choroby i ich bliskich – konferencja Rzecznika Praw Obywatelskich i Alzheimer Polska

16 września 2022 r. godz. 11.00 – 15.00. Porozmawiamy o ważnych sprawach osób chorujących i ich bliskich. Poszukamy sposobów, jak wspólnie działać na rzecz środowiska osób żyjących z otępieniem. Tema read more..

Aktualności z OPS
382

Bieg Poland Business Run w Swarzędzu

4 września w niedzielny poranek rozpoczął się największy bieg charytatywny w Polsce, który w tym roku zgromadził ponad 32 tys. osób. W biegu Poland Business Run już po raz siódmy wzięli udział pracown... read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
194

Wycieczka w tropiki – do Poznańskiej Palmiarni

We wtorek 30 sierpnia 2022 roku, seniorki i seniorzy z Dziennego Domu „Senior- WIGOR” oraz z Centrum Aktywności Seniora pojechali na wycieczkę w … tropiki. Odwiedzili Palmiarnię Poznańską, która jest ... read more..

Aktualności z OPS
171

Wakacje w Centrum Międzypokoleniowym „Pogodna”

Wakacje dobiegły końca ale pozostaną piękne wspomnienia. W czasie zajęć świetlicowych na Pogodnej bardzo aktywnie spędzaliśmy czas. Oprócz zajęć w naszej siedzibie, bawiliśmy się na pobliskich placach... read more..