Archiwum artykułów

Maj 2022

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 11 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z CAS
238

Poetka polskiej piosenki, czyli o Agnieszce Osieckiej dla seniorów

11 maja 2022 roku swarzędzkie Kluby Młodych Duchem we współpracy z Biblioteką Publiczną zorganizowały prelekcję na temat życia i twórczości Agnieszki Osieckiej. Spotkanie odbyło się w kameralnej sali read more..

Aktualności z OPS
242

Wyjście integracyjne w Naszej Dziupli

W zeszłą środę był nasz ulubiony dzień w miesiącu - wyjście integracyjne! :) Tym razem wybór padł  na salę zabaw MaxiFun. Zjeżdżalnie, trampoliny, kulki, labirynty - nie wiadomo było z czego kor... read more..

Aktualności z OPS
260

III Swarzędzkie Targi Pracy

16 maja 2022 r. w Ośrodku Kultury odbyły się III Swarzędzkie Targi Pracy. Organizatorem Targów był Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli: Powiatowy Urząd Pracy read more..

Aktualności z OPS
236

Wydawanie żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 (FEAD)

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu, ul. Poznańska 25 informuję, że wydawanie kolejnej partii żywności dla osób zakwalifikowanych do tegorocznej edycji Programu FEAD odbywać się będzie 25 i 26 maja ... read more..

Aktualności z OPS
247

Obywatele Ukrainy muszą poinformować ZUS o wyjeździe z Polski

Świadczenia rodzinne, w tym 500 plus czy Rodzinny Kapitał Opiekuńczy, przysługują uchodźcom tylko za czas, kiedy przebywają z dziećmi w Polsce. W przypadku wyjazdu z kraju, na okres powyżej miesiąca, ... read more..

Aktualności z OPS
232

Wiosna, ach to Ty!

Nareszcie wiosna zawitała do nas na dobre! A to oznacza, że coraz więcej czasu możemy spędzać na dworze biegając, skacząc, grając i świetnie się bawiąc! :) W Dziupli uwielbiamy ten czas! :) Zapraszamy... read more..

Aktualności z OPS
246

Świadczenie wychowawcze 500+

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu Sekcja Świadczeń Wychowawczych informuje, że  od 1 czerwca 2022r. całkowitą obsługą programu „Rodzina 500 plus” zajmuje się Zakład Ubezpieczeń Społecznych. ... read more..

Aktualności z OPS
251

Rodzinny Maj

Serdecznie zapraszamy „Rodzinny Maj” od 14 do 30 maja. Podczas dwóch tygodni będzie można wziąć udział m.in. w maratonie czytelniczym, spacerze po Swarzędzu z przewodnikiem, potańcówce. Będzie też coś... read more..

Aktualności z CAS
241

Intelekt z pasją - Wystawa w Bibliotece Pedagogicznej oraz Warsztaty w Muzeum Historii i Sztuki w Swarzędzu

Z euforią przyjęliśmy zaproszenie ze strony Biblioteki Pedagogicznej w Swarzędzu. Tematem przewodnim spotkania była wystawa prac hafciarskich, jednej z uczestniczek Klubów Młodych Duchem p. Anny Matus... read more..

Aktualności z CAS
296

Wielkanoc Polsce i w Ukrainie

We wtorek, 5.04.2022 r., piątka gości z Ukrainy (obecnie mieszkająca w Gruszczynie) przyjechała do swarzędzkiego Centrum Międzypokoleniowego przy ul. Pogodnej 33. Tam czekała już na nich grupa polskic... read more..

Aktualności z OPS
299

Świadczenie pieniężne dla osób, które zapewniły zakwaterowanie i wyżywienie obywatelom Ukrainy

Mieszkańcy gminy Swarzędz, którzy zapewnili zakwaterowanie i wyżywienie obywatelom Ukrainy, przybyłym od 24 lutego 2022 r. na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej bezpośrednio z terytorium Ukrainy, read more..