Archiwum artykułów

Luty 2022

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 14 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
364

Pomagamy! - komunikat Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz

Szanowni Państwo! Nasz wczorajszy komunikat z apelem o pomoc dla dotkniętych wojną obywateli Ukrainy spotkał się z ogromnym, życzliwym odzewem. ► Serdecznie dziękuję za wszystkie głosy wsparcia, za p... read more..

Aktualności z OPS
340

Swarzędz wobec wojny na Ukrainie...

Drodzy Swarzędzanie! W naszej gminie mieszka ponad 3 tysiące obywateli Ukrainy. To nasi sąsiedzi, pracownicy, przyjaciele, goście. Ich ojczyzna stała się właśnie ofiarą brutalnej napaści. Możemy i pow... read more..

Aktualności z OPS
248

Informacja - przywrócenie działalność Punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego

Uprzejmie informuję, że z dniem 1 marca br. przywrócona zostaje stacjonarna działalność Punktów nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu poznańskieg... read more..

Aktualności z OPS
264

Aktywnie w Centrum Międzypokoleniowym „Pogodna”

Na początku października, przy ul. Kórnickiej 110 (wejście od ulicy Pogodnej) swoją działalność rozpoczęło Centrum Międzypokoleniowe „Pogodna”. Placówka działa w strukturach Ośrodka Pomocy Społecznej ... read more..

Aktualności z GCI
318

Informacja - Gminne Centrum Informacji 18-23.02.2022

Informujemy, że w dniach 18.02.2022-23.02.2022 Gminne Centrum Informacji będzie nieczynne. Odbędą się tylko zaplanowane warsztaty: - komputerowe, wtorek godz. 10:00 - dla osób poszukujących pracy „... read more..

Aktualności z OPS
320

Wydawanie żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 (FEAD)

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu, ul. Poznańska 25 informuję, że wydawanie żywności dla osób zakwalifikowanych do tegorocznej edycji Programu FEAD będzie się odbywać od marca 2022 r. w siedzibie ... read more..

Zapytania Ofertowe
433

Ogłoszenie o zamówieniu Usługi Świadczenie usług psychologicznych na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu

  Ogłoszenie o zamówieniu Usługi Świadczenie usług psychologicznych na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu   Załączniki: Ogłoszenie o zamówieniu (plik .pdf) SWZ u read more..

Aktualności z CAS
299

Dzień Babci i Dziadka w Centrum Aktywności Seniora

„Moi dziadkowie są Trendy - to dopiero nie lada wyzwanie”. Organizując spotkanie dla seniorów na chwilę chcieliśmy zapomnieć o otaczającej Nas rzeczywistości. Miało być to wydarzenie zabawne i inspiru... read more..

Aktualności z OPS
282

„Mapa Marzeń” w Centrum Międzypokoleniowym „Pogodna”

W Centrum Międzypokoleniowym „Pogodna” przywitaliśmy Nowy Rok nowym pomysłem. W styczniu, wspólnie z seniorami w ramach prowadzonych przez Beatę Szczepaniak zajęć tworzono Mapę Marzeń. Wskazówek do j... read more..

Aktualności z GCI
365

Informacja - Gminne Centrum Informacji 7-11.02.2022

Informujemy, że w dniach 7.02.2022-11.02.2022 Gminne Centrum Informacji będzie czynne w godzinach 8:00-12:00. ... read more..

Aktualności z OPS
256

Kolejna edycja Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa

W dniach 7-14.02.2022  w Swarzędzu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa, którą będziemy przeżywać pod hasłem "Moc w miłości". Szczegóły na stronie internetowej: ... read more..

Aktualności z OPS
238

Wybierz akTywność

Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o. realizuje Projekt „Wybierz akTywność!” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego... read more..

Aktualności z OPS
267

Spotkanie przy Swarzędzkiej Jadłodzielni

26 stycznia 2022 r. przy Swarzędzkiej Jadłodzielni spotkali się Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Marian Szkudlarek, II zastępca  bu... read more..

Aktualności z OPS
269

Bezpłatne, trzydniowe warsztaty dla kobiet

Galeria Miejska Arsenał w Poznaniu zaprasza na bezpłatne, trzydniowe warsztaty dla kobiet Weź się przesuń! Performatywne przekształcanie (nie)dostępnych przestrzeni. W trakcie spotkań prowadzona będz... read more..