Archiwum artykułów

Październik 2020

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 11 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
792

Święto Seniora

W październiku w ośrodkach wsparcia przy ul. Sienkiewicza 21 świętowaliśmy Europejski Dzień Seniora, który przypadał 20 października.  Uczestnicy doceniają możliwość przychodzenia do miejsc dzi read more..

Aktualności z CAS
839

Konkurs literacki „Moje życie w czasie pandemii”

  W połowie września zaprosiliśmy osoby 60+ do udziału w konkursie literackim pt.: „Moje życie w czasie pandemii”. Niecierpliwie czekaliśmy na prace konkursowe, a gdy tylko nadeszły, przekazaliś read more..

Aktualności z CAS
472

Bezpiecznie i z pomysłem

Za oknami smutno i szaro. W Centrum Aktywności Seniora w Swarzędzu tę jesienną aurę postanowiliśmy przełamać organizując spotkanie warsztatowe, oczywiście z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństw read more..

Aktualności z OPS
461

Informacja - "Grant w ramach Projektu „STOP COVID-19. Bezpieczne systemy społeczne w Wielkopolsce"

    Informujemy, iż Gmina Swarzędz otrzymała grant w łącznej kwocie 447 210,00 zł na wsparcie: Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Swarzędz read more..

Aktualności z ŚDS
718

Zawiadomienie - Środowiskowy Dom Samopomocy w Swarzędzu czasowo zawiesza działalność

  Na podstawie decyzji Wojewody Wielkopolskiego z dnia 20 października 2020 r. Środowiskowy Dom Samopomocy w Swarzędzu zawiesza działalność do odwołania. Barbara Chmiela Środowiskowy Dom Samop read more..

Aktualności z OPS
396

Zawiadomienie - Centrum Aktywności Seniora, Kluby Młodych Duchem, Dzienny Dom „Senior – WIGOR” oraz Dzienny Dom Pomocy

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu informuje, iż zgodnie z poleceniem Wojewody Wielkopolskiego z dnia 20.10.2020 r. Centrum Aktywności Seniora, Kluby Młodych Duchem,  Dzienny Dom „Seni read more..

Aktualności z OPS
347

Bezpłatna Rehabilitacja po Udarze Mózgu

  Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im W. Degi prowadzi nabór na bezpłatną rehabilitację po udarze mózgu   Dla kogo? Dla osób w wieku 18-64 lata, zamieszkujących województw read more..

Aktualności z CAS
997

Centrum Aktywności Seniora - ZAPRASZAMY

  Serdecznie zapraszamy do Centrum Aktywności Seniora oraz Klubów Młodych Duchem osoby 60 + z terenu miasta i gminy Swarzędz na zajęcia, które wznawiamy od 5 października 2020.   CENTRUM read more..

Aktualności z CAS
490

Warsztaty edukacyjne dla Seniorów

  Młodzi Duchem chyba na zawsze pozostaną „młodzi”, a to za sprawą różnorodności zainteresowań. W okresie wakacyjnym dużo spacerowaliśmy i mieliśmy okazję poznać historię oraz tradycje kulturaln read more..

Aktualności z CAS
636

Dobry czas w (Centrum Aktywności Seniora) CAS-ie

  Słoneczny wrzesień, robił co mógł, aby nam pokolorować rzeczywistość. Skutek był co najmniej dobry, ale jak poprawić nastrój w dni deszczowe, które z pewnością niebawem nadejdą. Centrum Aktyw read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
803

Jesienne aktywności w Dziennym Domu „Senior-WIGOR”

    W naszej placówce wrzesień upłynął pod znakiem warsztatów artystycznych, które rozbudziły pomysłowość i kreatywność Uczestników.  Ciekawe okazało się powstawanie grafik w autorski read more..