Archiwum artykułów

Sierpień 2020

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 8 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
571

Program Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej 2020r.

    Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza osoby wymagające wsparcia asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej do telefonicznego lub osobistego zgłaszania się do udziału w progra read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
698

Wakacyjny dzień w Puszczy Zielonka

  W dniu 13 sierpnia uczestnicy Dziennego Domu „Senior-WIGOR” wybrali się na plenerową wycieczkę. Na początku znaleźliśmy się  u stóp najwyższego wzniesienia w puszczy. Naszym celem było w read more..

Aktualności z OPS
404

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna przysługuje osobie, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osobie fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniając read more..

Aktualności z OPS
402

Powrót do zdrowia – Powrót do pracy

    Jeśli z powodu wypadku lub pogorszenia stanu zdrowia nie możesz wykonywać dotychczasowej pracy, a chcesz być nadal aktywny zawodowo i żyć pełnią życia - zgłoś się do nas i read more..

Aktualności z OPS
373

Projekt "Wielkopolski Inkubator Zatrudnienia" współfinansowany z EFS

ICT Artur Olesiński zaprasza do udziału w projekcie WIELKOPOLSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI   ZGŁOŚ SIĘ DO NAS, JEŚLI:• masz 30 lat i więcej• mieszkasz w województwie wielkopolskim• jesteś read more..

Aktualności z OPS
540

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 [POPŻ]

      Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 [POPŻ] współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej read more..

Aktualności z ŚDS
841

Warsztaty artystyczne

  Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej w Swarzędzu zaprasza do udziału w warsztatach artystycznych:     read more..

Aktualności z OPS
407