Archiwum artykułów

Grudzień 2019

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 15 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
383

Spotkanie uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy z najbliższymi

Zgodnie z naszą małą tradycją również i w tym roku uczestnicy ŚDS zaprosili swoich najbliższych na świąteczne spotkanie. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w gronie tym znaleźli się również byli ucze read more..

Aktualności z OPS
573

Wigilia dla samotnych seniorów

  W dniu 23.12.2019r. na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz starsi, samotni mieszkańcy gminy zasiedli razem do uroczystej Wigilii.   W spotkaniu wzięli również udział przedsta read more..

Zapytania Ofertowe
680

Odpowiedzi na pytania - Zapytanie Ofertowe - Usługi Telefonii Komórkowej

  Odpowiedzi na pytania: Zapytanie Ofertowe: Usługi Telefonii Komórkowej: https://www.opsswarzedz.pl/zapytania-ofertowe/1719-zapytanie-ofertowe-uslugi-telefonii-komorkowej   &n read more..

Aktualności z OPS
384

Spotkania superwizyjne realizowane w ramach projektu „Nowoczesne usługi asystenckie i opiekuńcze w Gminie Swarzędz”

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza opiekunów faktycznych na spotkania superwizyjne realizowane w ramach projektu  „Nowoczesne usługi asystenckie i opiekuńcze w Gmi read more..

Aktualności z OPS
427

Warsztaty obywatelskie w „Naszej Dziupli”

17 grudnia, już w świątecznej atmosferze, w Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nasza Dziupla” odbyły się bardzo ciekawe warsztaty, które dotyczyły postaw obywatelskich. Warsztaty poprowadzili licealiśc read more..

Aktualności z OPS
419

Karta Dużej Rodziny - Informacja

  Osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny, o którą zawnioskowały przed 1 stycznia 2018 r., do końca tego roku mogą bezpłatnie domówić drugą, elektroniczną formę tej Karty. Później będzie się to wi read more..

Aktualności z OPS
491

„Ortotyka 3D” - projekt pilotażowy

  „Ortotyka 3D” jest pilotażowym projektem firmy Omni3D i Meyra Group realizowanym we współpracy z Fundacją On/Off. Jego celem jest rekrutacja osób zainteresowanych skorzystaniem z możliwości pr read more..

Zapytania Ofertowe
831

Zapytanie Ofertowe - Usługi Telefonii Komórkowej

    Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na realizację przedmiotu niniejszego zapytania.   Zapytanie ofertowe: Zapytanie ofertowe - usługi t read more..

Aktualności z CAS
641

Jesienne Spotkanie z Poezją w Centrum Aktywności Seniora

  3 grudnia społeczność seniorska ze Swarzędza zebrała się w Centrum Aktywności Seniora podczas Jesiennego Spotkania z Poezją. Chcieliśmy udowodnić, że jesień, jak każda pora roku ma swoje atuty read more..

Aktualności z OPS
410

Świąteczna zbiórka żywności

    W dniach od 29 do 30 listopada 2019 r. odbyła się coroczna, Świąreczna zbiórka żywności. W sklepie Intermarche w Swarzędzu - 14 wolontariuszy, uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polsk read more..

Aktualności z CAS
413

Nowy cykl spotkań w Centrum Aktywności Seniora

  Za nami drugie już spotkanie w Centrum Aktywności Seniora z cyklu „Wybitne kobiety na przestrzeni wieków”. To nowa formuła zajęć prezentująca sylwetki kobiet, które seniorzy cenią i podziwiają read more..

Aktualności z OPS
385

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

  W Międzynarodowym Dniu Wolontariusza Wszystkim zaangażowanym Wolontariuszkom i Wolontariuszom życzymy wytrwałości, odwagi oraz gotowości niesienia pomocy wszędzie tam, gdzie jest ona potrz read more..

Praca w OPS
1432

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowisko urzędnicze – informatyk - ref. 12/2019

  DYREKTOR OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SWARZĘDZU ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze  – informatyk nr ref. 12/2019     Szczegółowe informacje: Ogłoszenie - nabór read more..

Zapytania Ofertowe
713

Zapytanie Ofertowe - Zajęcia z rehabilitantem

    Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza do składania ofert na realizację przedmiotu niniejszego zapytania:   Przedmiotem zamówienia jest read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
748

Wernisaż prac plastycznych i ceramicznych Seniorów.

  26 listopada uczestnicy Dziennego Domu „Senior-WIGOR” zaplanowali pierwszy pokaz osiągnięć artystycznych. W wydarzeniu swoje parce zaprezentowali również seniorzy z Dziennego Domu Pomocy. &nb read more..