Archiwum artykułów

Październik 2019

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 19 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z CAS
555

Darmowe szkolenia z języka angielskiego

Spotkanie organizacyjne 07.11.2019 (czwartek) godz.10.00 Centrum Aktywności Seniora ul. Piaski 4. Więcej informacji: 512 052 677 Zapraszamy     read more..

Aktualności z CAS
398

Oswajanie z językami obcymi w Centrum Aktywności Seniora

Zajęcia w każdy wtorek 11.00 – 12.30 język włoski 12.30 – 14.00 język angielski   Kontakt: 504 932 301 Zapraszamy     read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
816

Bezpieczne Życie Seniorów – edukacja i profilaktyka

  W dniu 23 października seniorzy z Centrum Aktywności Seniora, Dziennego Domu „Senior-Wigor” oraz Dziennego Domu Pomocy uczestniczyli w spotkaniach pod nazwą „Bezpieczne Życie Seniorów” w ramac read more..

Aktualności z CAS
416

Wystawa prac malarskich swarzędzkich seniorek oraz Koncert Na Srebrną Nutę

  W ramach wieloletniej współpracy swarzędzcy seniorzy zapraszani są do zaprzyjaźnionych instytucji.  Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych im. Jana Pawła II w Grodzisku Wielkopolskim wspóln read more..

Aktualności z CAS
389

Wystawa prac malarskich seniorów

  Poniedziałek, 21 października był wyjątkowym dniem dla seniorek z Klubów Młodych Duchem, bowiem dzięki uprzejmości Biblioteki Publicznej w Swarzędzu, w Galerii Wielokropek na os. Czwartaków 1 read more..

Aktualności z CAS
491

Kreatywne warsztaty artystyczne

  Zajęcia w każdą środę w godzinach od 10.00 do 13.00 w Centrum Aktywności Seniora, ul. Piaski 4.   Serdecznie zapraszamy osoby 55+ z Miasta i Gminy Swarzędz.     read more..

Aktualności z ŚDS
559

Z odwiedzinami w swarzędzkim „Atrium”

Dnia 22.10.2019 r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy udali się do „Atrium” w Swarzędzu, miejsca które jest znane z aktywnego wypoczynku oraz sportu.   Podczas spotkania istniała możli read more..

Aktualności z OPS
468

Upowszechnienie technologicznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym w województwie wielkopolskim

    Tytuł projektu: „ Upowszechnienie technologicznie wspomaganej diagnostyki funkcjonalnej i rehabilitacji dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym w wojewó read more..

Aktualności z OPS
622

„STWÓRZMY SOBIE LETNIE KINO” - Budżet Obywatelski - projekt nr 6

  Kolejny festyn? Kolejne grillowanie? Kolejna biesiada z tańcami? A może jednak coś innego… Coś, co zapewni niezapomniane wrażenia. Coś, co przyciągnie wszystkie pokolenia, które dotąd uciekały read more..

Aktualności z ŚDS
499

Drzwi otwarte w Środowiskowym Domu Samopomocy

  Zapraszamy 21.10.2019r.  w godz. 14.00-17.00 do Środowiskowego Domu Samopomocy, ul. Piaski 4 (parter).   W programie: Możliwość zapoznania się z ofertą ŚDS Konsultacje indywidu read more..

Aktualności z ŚDS
535

„Zrozumieć i pomóc- II Forum Zdrowia Psychicznego- Co na to rodzina?”

  10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Nieprzypadkowo więc tego dnia w CK Zamek w Poznaniu odbyła się konferencja „Zrozumieć i pomóc- II Forum Zdrowia Psychicznego- read more..

Aktualności z CAS
350

Konkurs literacki dla mieszkańców 55+ z Miasta i Gminy Swarzędz

  Drodzy Seniorzy, opiszcie jak bawiliście się za czasów swojego dzieciństwa, jakie były wasze ulubione zabawki Pracę należy dostarczyć osobiście instruktorom lub mailowo na adres kmd@opsswar read more..

Aktualności z CAS
364

Wernisaż prac malarskich seniorów

  Wernisaż odbędzie się 21 października 2019r. o godzinie 11:00 w Bibliotece Publicznej w Swarzędzu, os. Czwartaków 1. Wystawa potrwa do 30 listopada 2019r.   Serdecznie zapraszamy   read more..

Aktualności z ŚDS
461

Spotkanie z rodzinami w Środowiskowym Domu Samopomocy

    W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego (10 października) w dniu 30.09.2019 w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyło się spotkanie z rodzinami uczestników Domu - osób z do read more..

Aktualności z OPS
470

„Młodzi mają głos” - premiera spotów: radiowego i telewizyjnego, zachęcających młodzież do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych!

  Zapraszamy na premierę spotów: radiowego i telewizyjnego, zachęcających młodzież do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych! Swarzędzka młodzież stworzyła je we współpracy z W read more..

Praca w OPS
1234

Ogłoszenie: realizacja zajęć animacyjnych w Dziennym Domu Pomocy

  DYREKTOR OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SWARZĘDZU ogłasza nabór na realizację zajęć animacyjnych w Dziennym Domu Pomocy- zajęcia teatralne   Szczegółowe informacje: Ogloszenie_-_Realiza read more..

Aktualności z CAS
780

Październik w Centrum Aktywności Seniora w Swarzędzu

  ZAPRASZAMY OSOBY 55 + Z TERENU MIASTA I GMINY SWARZĘDZ   Zajęcia komputerowe Zajęcia komputerowe w każdą środę od godziny 17.15. SPOTKANIE ORGANIZACYJNE: 16 PAŹDZIERNIKA godzina. 17.1 read more..

Aktualności z CAS
384

Teatralny wieczór seniorów

  Wraz z nadejściem jesiennej aury, seniorzy ze Swarzędza, rozpoczęli nowy sezon teatralny. 27 września w Teatrze Wielkim w Poznaniu obejrzeliśmy musical „Skrzypek na dachu”, który zrealizowany read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1755

Piknik Country w Swarzędzu

  Koncert zespołu i nauka tańca country, zwiedzanie stajni, animacje sportowe: rzucanie lassem i podkową , śpiew i taniec to atrakcje, które miały miejsce podczas Pikniku Country 24 września na read more..