Archiwum artykułów

Luty 2019

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 15 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z ŚDS
416

Luty miesiącem miłośników zwierząt w Środowiskowym Domu Samopomocy

  W lutym w Środowiskowym Domu Samopomocy więcej uwagi poświęciliśmy zwierzętom. Oglądaliśmy dużo przyrodniczych programów dokumentalnych, m.in. o psach, które asystują osobom chorym, tworzyliśm read more..

Aktualności z OPS
375

Leczenie Uzależnień

  Dla kogo?   Osoby uzależnione    od środków psychoaktywnych;  uzależnienie behawioralne:  alkohol narkotyki  leki dopalacze tytoń read more..

Aktualności z OPS
338

Grupa Terapeutyczna dla młodzieży zagrożonej uzależnieniem

    Zapraszamy do grupy terapeutycznej dla młodzieży w wieku 14-16lat i 17-21lat, zagrożonej uzależnieniem behawioralnym lub od środków psychoaktywnych. Jeśli twój nastolatek read more..

Aktualności z OPS
318

Oddział Dzienny Psychiatryczny dla Młodzieży i Młodych Dorosłych

      Dla Kogo? Na terapię zapraszamy osoby w wieku 16-22 lata. osoby z diagnozą zaburzeń: nerwicowych, osobowości i zachowania, odżywiania, nastroju (depresja) cier read more..

Aktualności z ŚDS
408

Biesiada w Środowiskowym Domu Samopomocy

  Dzień 13.02.2019r świętowaliśmy podwójnie - połączyliśmy Walentynki i Tłusty Czwartek, szczególnie koncentrując się na słodkim wymiarze tych świąt. W ramach zajęć kulinarnych uczestnicy przygo read more..

Aktualności z CAS
378

Konkurs literacki dla Seniorów z Miasta i Gminy Swarzędz

  Drodzy Seniorzy, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zachęcamy Was do napisania wiersza o kobiecie – jej życiu, pracy, zainteresowaniach, sukcesach, problemach…   Każdy może zgłosić read more..

Aktualności z OPS
273

Bezpłatne badania mammograficzne

  Mammobus w Swarzedzu, Pływalnia Wodny Raj, ul. Kosynierów 1 - dnia 1 kwietnia 2019r.   Szczegóły na plakacie:     read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
704

Igrzyska Seniorów w Zbąszyniu

  05.02.2019. w hali sportowej „Zbąszynianka”, odbyły się „I Igrzyska Sportowe Seniorów”  zorganizowane przez Dzienny Dom „Senior-Wigor”, Urząd Miejski i Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turysty read more..

Aktualności z OPS
385

Elektroniczny urząd - szybko, wygodnie, bez wychodzenia z domu!

  "Każdy mieszkaniec Miasta i Gminy Swarzędz może korzystać z nowoczesnej, elektronicznej obsługi. Za pośrednictwem uruchomionego w Swarzędzu systemu e-administracji możemy – nie wychodząc z dom read more..

Aktualności z OPS
428

Nabór uczestników Dziennego Domu Pomocy w Swarzędzu

    OGŁOSZENIE O NABORZE   Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza nabór uczestników Dziennego Domu Pomocy w Swarzędzu funkcjonującego w ramach projektu „Nowoczesne usługi read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
697

Styczniowe integracje seniorów z dziećmi

  Już w nowym roku, czyli 15 i 22 stycznia w Dziennym Domu „Senior-Wigor” odbyły się integracyjne spotkania seniorów z dziećmi i opiekunami z placówki wsparcia dziennego „Nasza Dziupla” ze Swarz read more..

Aktualności z CAS
483

BEZPŁATNE BADANIA: „DAJ SOBIE SZANSĘ” – program profilaktyczny nowotworów głowy i szyi

  Program realizowany przez Klinikę Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach wieloletniego Ogólno read more..

Aktualności z CAS
511

Zima 2019 dla seniorów

  Za oknami śnieg i aura zimowa. W Centrum Aktywności Seniora było jednak bardzo aktywnie i twórczo. W okresie ferii zimowych seniorzy z naszej gminy mogli uczestniczyć w warsztatach. Nie zabrak read more..

Aktualności z OPS
390

Informacja o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego - Wyposażenie - Dzienny Dom Pomocy

  Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego w postępowaniu owartości nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro na zakup i dostawę wyposażenia i sprzętu wraz z jego montaż read more..

Aktualności z OPS
343

Informacja o unieważnieniu czynności wyboru najkorzystniejszej oferty oraz unieważnieniu postępowania

      Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonym na wykonanie zadania pn.: „Kompleksowa usługa całodobowego monitoringu tzw. te read more..