Archiwum artykułów

Styczeń 2019

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 11 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z CAS
415

Seniorzy w Swarzędzkim Centrum Historii i Sztuki

  W styczniu liczna reprezentacja seniorów ze swarzędzkich Klubów Młodych Duchem udała się do niedawno otwartego Swarzędzkiego Centrum Historii i Sztuki przy ul. Bramkowej 6. Była to wycieczka d read more..

Aktualności z CAS
448

Niepowtarzalny wieczór kolęd i pastorałek w Pałacu w Będlewie

    Pałac w Będlewie – to zabytkowy XIX-wieczny pałac  znajdujący się we wsi Będlewo w województwie wielkopolskim. Majątek Będlewo należał do rodziny Potockich w latach 1694-1907 read more..

Aktualności z OPS
464

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjno – wspomagającego dla mieszkańców Miasta i Gminy Swarzędz

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu w ramach projektu pt.: „Nowoczesne usługi asystenckie i opiekuńcze w Gminie Swarzędz” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa read more..

Praca w OPS
1398

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowisko – terapeuta zajęciowy w Dziennym Domu Pomocy – 1 etat - nr ref. 3/2019

    Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza nabór na wolne stanowisko: terapeuta zajęciowy w ramach projektu pt.: „Nowoczesne usługi asystenckie i opiekuńcze w Gmin read more..

Praca w OPS
1739

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowisko – pracownik socjalny w Dziennym Domu Pomocy – 1 etat - nr ref. 2/2019

    Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza nabór na wolne stanowisko: pracownik socjalny w Dziennym Domu Pomocy w ramach projektu pt.: „Nowoczesne usługi asystenckie i read more..

Praca w OPS
1202

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowisko – pielęgniarka w Dziennym Domu Pomocy – 1 etat - nr ref. 4/2019

    Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza nabór na wolne stanowisko: pielęgniarka w Dziennym Domu Pomocy w ramach projektu pt.: „Nowoczesne usługi asystenckie i o read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
843

Zabawa sylwestrowa

  W poniedziałek 31.12.2018r. w Dziennym Domu „Senior-Wigor” w Swarzędzu odbyła się impreza sylwestrowa z udziałem seniorów, którzy do wspólnej zabawy zaprosili zaprzyjaźnionych uczestników Środ read more..

Aktualności z OPS
554

Mieszkania chronione - dwa już gotowe

       28 grudnia 2018 r. oddane zostały do użytku dwa - pierwsze w Swarzędzu - tzw. mieszkania chronione. Urządzono je w gruntownie wyremontowanym budynku komunalnym pr read more..

Praca w OPS
1309

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowisko – pracownik socjalny – 2 etaty - nr ref. 1/2019

  Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza nabór na wolne stanowisko: pracownik socjalny – 2 etaty nr ref. 1/2019   Termin składania ofert upływa 18.01.2019 r. read more..

Aktualności z CAS
509

Warsztaty malarskie, tenis stołowy oraz brydż - zapraszamy!

Centrum Aktywności Seniora zaprasza na:   WARSZTATY MALARSKIE DLA SENIORÓW - we wtorki od 13.00 do 15.00 w Centrum Aktywności Seniora, ul. Piaski 4 ( I piętro) Zajęcia rozpoczynają się już 8 ... read more..

Aktualności z OPS
448

Karta Dużej Rodziny: Zniżki dla każdego wielodzietnego rodzica lub małżonka rodzica od 01 stycznia 2019 roku

   Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z trojgiem lub większą liczbą dzieci, oferowanych zarówno w instytucjach publicznych, jak i firmach prywatnych. & read more..