Archiwum artykułów

Lipiec 2018

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 8 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
567

Niewątpliwy czar dawnych wspomnień…

  Jak co roku, w ostatnią niedzielę lipca, na swarzędzkiej Scenie nad Jeziorem odbył się koncert „Dawnych Wspomnień Czar”. Gwiazdami tegorocznej imprezy byli niezapomniana Izabela Trojanowska or read more..

Aktualności z CAS
525

Lipiec w Centrum Aktywności Seniora

  Z początkiem lipca swarzędzcy seniorzy rozpoczęli wakacyjny maraton. Zgodnie z założeniem każdy tydzień w Centrum Aktywności Seniora dotyczy innej tematyki i aktywności.   Lato w CAS za read more..

Aktualności z ŚDS
1155

Integracyjny piknik w Górze

  Tak, tak, w Górze nie – na Górze, tu nie ma błędu.   Góra to miejscowość niedaleko Swarzędza, gdzie mieści się „Stajnia Góra 13” – gospodarstwo agroturystyczne prowadzące naukę jazdy ko read more..

Aktualności z CAS
715

Aqua Aerobik dla seniorów – ZAPISY

  Zajęcia Aqua Aerobik dla osób w wieku 55 + zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Swarzędz rozpoczną się od września 2018 roku i odbywać się będą w Centrum Sportu i Rekreacji "Wodny Raj" ul. read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1147

Wyprawa do ZOO

  W czwartek 05.07.2018. uczestnicy Dziennego Domu „Senior-Wigor” wyjechali do „Nowego ZOO” w Poznaniu, które mieści się na „Białej Górze” w pobliżu Jeziora Maltańskiego.  Ta doskonała przy read more..

Praca w OPS
1166

Ogłoszenie: Wynik naboru na wolne stanowisko ds. obsługi klienta nr ref. 2/2018 – 1 etat nr ref. 2/2018

  WYNIKI NABORU: WYNIK NABORU - stanowisko ds. obsługi klienta nr ref. 2/2018 (plik .pdf 151 KB)   read more..

Aktualności z OPS
702

Dawnych Wspomnień Czar 2018

  Serdecznie zapraszamy na koncert „Dawnych Wspomnień Czar”, który rozpocznie się 29 lipca 2018 roku, o godzinie 15.00 na Scenie nad Jeziorem. Podczas tegorocznego koncertu gościć będziemy – Iza read more..

Aktualności z OPS
550

„Czas na zmiany - Zmieniamy się!”

  Gmina Swarzędz/Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu otrzymał dofinansowanie w ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej konkursu na realizację projektów w ram read more..