Archiwum artykułów

Grudzień 2017

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 18 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
540

Informacja - porady prawne 23.12.2017r.

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu informuję, że dnia 23.12.2017 r. (sobota) nie będą udzielane porady prawne w Środowiskowym Domu Samopomocy, ul. Piaski 4, parter.   Czytaj więcej o read more..

Aktualności z OPS
542

Informacja o wyborze oferty - Usługi Transportowe 2018

  Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego w postępowaniu o wartości nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro na świadczenie usług przewozu osób, w tym osób niepełnospr read more..

Aktualności z OPS
589

Informacja o wyborze oferty - Usługi Pocztowe 2018

  Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego w postępowaniu o wartości nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro na świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagra read more..

Aktualności z CAS
640

"Dziadek do orzechów"

  Już tylko tydzień do świąt, śniegu nie ma, a na niebie szarzyzna. W marketach pełno świecidełek, słodyczy i gwiazdorków, ale to jeszcze za mało, by poczuć magię Bożego Narodzenia. Dopiero wyja read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1227

„Niczym palcem po atłasie”

  W piątkowe  przedpołudnie  8 grudnia 2017, kiedy za oknem nieśmiało wyglądało słońce , uczestnicy Dziennego Domu  Senior-„Wigor” spotkali się z pisarką p. Iwoną  Walczak. Z read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1265

KONCERT „BIESIADA WIGILIJNA”

  12 grudnia w sali koncertowej w Zalasewie rozbrzmiały kolędy i pastorałki w wykonaniu Artystów Scen Poznańskich.   Scenografia i stroje nawiązywały do staropolskiego dworku. Przy wigili read more..

Aktualności z CAS
578

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy wianek

  Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu na "Najciekawszy Wianek Świąteczny": I miejsce - klub "Wesola Paczka" II miejsce - klub "Sloneczny Wiek" III miejsce - klub "Stokrotki"   Ponadt read more..

Aktualności z CAS
639

Zwiedzanie wystawy „Frida Kahlo i Diego Rivera”

  12 grudnia kolejna grupa swarzędzkich seniorów wybrała się do Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, aby zwiedzić wystawę „Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst”.   Frida Kahlo to meks read more..

Praca w OPS
1168

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowisko pracy – Asystent Rodziny – 1 etat nr ref. 9/2017

  Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu na podstawie wniosku do Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach EFS, tytuł projektu: Poprawa read more..

Aktualności z CAS
674

Świąteczne witraże w Centrum Aktywności Seniora

  Przez ostatnie dwa tygodnie grupa seniorów z Klubów Młodych Duchem ”Stokrotki” i „Jaśminy” pracowała nad przygotowaniem świątecznych witraży, które będą ozdobą okien w naszej sali. Pomysłodawc read more..

Aktualności z CAS
618

Konkurs na najciekawszy wianek świąteczny

  Serdecznie zapraszamy uczestników Klubów Młodych Duchem do udział w konkursie "Najciekawszy Wianek Świąteczny".  Konkurs trwa od 4 do 15 grudnia w Klubach Młodych Duchem. Rozstrzygnięcie read more..

Aktualności z OPS
526

Świąteczna zbiórka żywności

  W dniach od 01 do 03 grudnia 2017 r odbyła się coroczna ,już XXI Świąteczna zbiórka żywności. W sklepie Intermarche w Swarzędzu – 17 wolontariuszy , uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Polskic read more..

Aktualności z OPS
536

Zakończenie kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

  W piątek, 1 grudnia, w świetlicy socjoterapeutycznej „Nasza Dziupla” miało miejsce uroczyste zakończenie tegorocznej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Przebiegała o read more..

Aktualności Erasmus+
1346

Włoski uśmiech w Swarzędzu

  Pod koniec października w Ośrodku Pomocy Społecznej w Swarzędzu powitaliśmy Samanthę. Przyjechała do nas z małej miejscowości Vecchiano położonej niedaleko słynnej Pisy. Samantha jest wolontar read more..

Aktualności z CAS
565

Andrzejki w Centrum Aktywności Seniora na Piaskach

  Seniorzy w imieniny Andrzeja 30.11.2017 r. brali udział w tradycyjnej zabawie andrzejkowej. Zabawę zainicjował pan Szymon grając, a pani Dominika wyświetlała słowa piosenek na ekranie. Wszyscy read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1345

Senior nie musi być samotny!

   W okresie przedświątecznym uczestnicy Dziennego Domu „Senior-WIGOR” wezmą udział w wielu zajęciach. Plany na grudzień to: 4 grudnia spotkanie z neurologiem pt. „Zdrowy Senior” w Ośrodku read more..

Aktualności z OPS
641

Biesiada Wigilijna - zapraszamy

  Serdecznie zapraszamy na Świąteczne Przedstawienie w wykonaniu Aktorów Teatru Muzycznego w Poznaniu. 12 grudnia 2017 r. o godzinie 15:30 w Sali Koncertowej w Zalasewie.   WSTĘP WOLNY za read more..

Aktualności z CAS
682

Marzycielska Poczta w międzypokoleniowym wydaniu

  Okres przedświąteczny to doskonały moment, aby zrobić coś dobrego dla innych. Seniorzy z Klubów Młodych Duchem i uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego połączyli siły i zaangażowali się w og read more..