Biuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn informacji publicznej

Logo Ośrodka Pomocy Społecznej

Archiwum artykułów

Sierpień 2017

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 20 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z CAS
418

Zespół Muzyczno – Kabaretowy Celulit ponownie w Pobiedziskach

  Dnia 23 sierpnia 2017 zespół „Celulit” ponownie gościł na występach w Domu Pomocy w Pobiedziskach tym razem jednak w placówce gdzie pensjonariusze dotknięci są chorobą Alzheimera.   Zos read more..

Aktualności z CAS
411

Ostatni tydzień warsztatów w Centrum Aktywności Seniora

  I kto by pomyślał ,że tak szybko minęły warsztaty. Ostatni tydzień był poświęcony zagadnieniom fotograficznym. Dlatego w ramach arteterapii każda z nas przyniosła zdjęcia z minionych lat i opo read more..

Aktualności z ŚDS
560

Warsztaty plastyczne w Starym Browarze

  Okres wakacyjny to dla uczestników czas na rozwijanie swoich pasji nie tylko na zajęciach w ośrodku, ale także wykorzystując możliwości  jakie dają organizowane w plenerze zajęcia.   read more..

Aktualności z OPS
613

NOWY OKRES ZASIŁKOWY 2017/2018

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu rozpoczął przyjmowanie wniosków na nowy okres zasiłkowy 2017/2018 do przyznania zasiłku rodzinnego, specjalnego zasiłku opiekuńczego oraz funduszu aliment read more..

Aktualności z OPS
570

Wielki Piknik Swarzędzkich Rodzin

  Od 2009 roku, nieprzerwanie, w ostatnią niedzielę sierpnia Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza swarzędzkie rodziny na Piknik Trzech Pokoleń. 27 sierpnia przeżyliśmy kolejne wspaniał read more..

Aktualności z ŚDS
564

Z wizytą w Muzeum Rogalowym w Poznaniu

  W dniu 23.08.2017r. personel oraz uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy udali się do „Rogalowego Muzeum” w Poznaniu, gdzie została przybliżona goszcząca w wielu wielkopolskich domach trady read more..

Aktualności z CAS
364

Senioriada i mini golf

              Półmetek sierpnia upłynął seniorom ze Swarzędza pod hasłem intensywnej aktywności umysłowej. W ramach Senioriady mieli okazję read more..

Aktualności z OPS
440

Kameleon – zmieniam się

    Wakacyjny czas sprzyja wspólnym wyprawom i radosnym przeżyciom. Z tej przyczyny Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu postanowił zaprosić dzieci do udziału w „Wakacjach Podwórkowych”. read more..

Aktualności z OPS
519

Wakacyjne wojaże z OPS-em

  Jak co roku, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców gminy, Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprosił dzieci i młodzież do wspólnego przeżycia choć części wakacji. W lipcu i sierpniu zo read more..

Aktualności z OPS
510

Poradnictwo Mediacyjne

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu ul. Poznańska 25 informuje, iż w ramach projektu  „Poprawa dostępu do usług społecznych wspierających rodzinę i rodzinną pieczę zastępczą na terenie MOF Poznan... read more..

Aktualności z CAS
416

Centrum Aktywności Seniora - warsztaty z wyobraźnią

  Minął kolejny tydzień wakacyjnych warsztatów. Tym razem tematem przewodnim była plastyka i to w bardzo szerokim rozumieniu. Uczestnicy warsztatów z rezerwą , ale i z zaciekawieniem poznawali t read more..

Archiwum - ZP
286

Informacja o wyborze oferty - usługi mediacyjne

      Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego w postępowaniu o wartościnieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 eurona świadczenie usł read more..

Aktualności z OPS
661

Piknik Trzech Pokoleń 2017

  27 sierpnia od godziny 15.00 do 18.00 zapraszamy na Piknik Trzech Pokoleń, który jak co roku odbędzie się na zakończenie lata. Podczas tegorocznego Pikniku czeka na Państwa wiele atrakcji. Szc read more..

Aktualności z ŚDS
568

Śladami Peru…

  Dnia 04.08.2017 r. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy, Klubów Młodych Duchem, Dziennego Domu Senior Wigor wzięli udział w spotkaniu z podróżnikiem Jarosławem Łączka, który w interesując read more..

Aktualności z CAS
604

Centrum Aktywności Seniora – na sportowo

   Miniony tydzień należał do pasjonatów sportu. Jest ich wielu wśród uczestników Centrum Aktywności Seniora. Pierwszy dzień otwierał Marsz Nordic Walking połączony z quizem na temat wiedzy read more..

Aktualności z ŚDS
512

Sportowy dzień na polanie

  Dnia 01.08.2017r. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Klubów Młodych Duchem przywitali aktywnie sierpień, bioąc udział w zajęciach sportowych odbywających się na świeżym powietrzu n read more..

Archiwum - ZP
320

Zapytanie ofertowe

      ZAPYTANIE OFERTOWEna wykonanie usług mediacyjnychna potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej w SwarzędzuDyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu zapra read more..

Aktualności z OPS
548

Czar muzycznych wspomnień w Swarzędzu

  Ostatnia niedziela lipca już po raz kolejny upłynęła mieszkańcom miasta i gminy Swarzędz w atmosferze radosnych i sentymentalnych podróży po szlakach muzycznych wspomnień. Wszystko za sprawą c read more..

Aktualności z CAS
479

Filmowy tydzień seniorów oraz wyprawa do Puszczykowa

  Seniorzy z Klubów Młodych Duchem nie powinni narzekać na nudę. Podczas kolejnego letniego tygodnia, jeśli pogoda dopisała, rozpoczynali dzień od spaceru z kijkami, poznając nowe, rekreacyjne t read more..

Aktualności z CAS
464

Aktywnie i twórczo na plenerze malarskim w Zbąszyniu

  W lipcu dostałyśmy zaproszenie na plener malarski do Zbąszynia. Najpierw był wykład z narzędzi i technik malowania, a potem szybko zabrałyśmy się do pracy. Malowałyśmy pejzaże, zabytki , a nie read more..

2009-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone.