ZMIANA ADRESU WWW w związku z przekształceniem Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu na Centrum Usług Społecznych, z dniem 01.01.2024 r. zmieni się także adres strony internetowej i adres poczty elektronicznej. Od stycznia 2024 r. wszelkie niezbędne informacje dostępne będą pod adresem: www.cusswarzedz.pl, a kontakt mailowy z siedzibą CUS będzie możliwy dzięki poczcie elektronicznej sekretariat@cusswarzedz.pl Numery telefonów nie ulegną zmianie.

Archiwum artykułów

Kwiecień 2017

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 15 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z ŚDS
966

Kręgle w Centrum Sportu i Rekreacji…

. Dnia 25.04.2017r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy i Dziennego Domu Senior Wigor udali się do Centrum Sportu i Rekreacji w Swarzędzu, gdzie wspólnie podczas integracyjnych rozgrywek read more..

Aktualności z OPS
723

Kampania informacyjna „Bezpieczny i Aktywny Senior”

  Przygotowywana przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej kampania informacyjna „Bezpieczny i Aktywny Senior” jest częścią rządowej polityki wobec osób starsz read more..

Aktualności z CAS
812

Wielkanocne spotkanie z sześciolatkami

  10 kwietnia b.r. seniorki z CAS ponownie złożyły wizytę sześciolatkom ze Szkoły Podstawowej nr 4. Tematem przewodnim naszego spotkania, jak nietrudno się domyślić, były święta wielkanocne. Dzi read more..

Aktualności z ŚDS
993

Śniadanie Wielkanocne

  Dnia 12 kwietnia 2017 roku uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Dziennego Domu Senior Wigor spotkali się wspólnie na Śniadaniu Wielkanocnym. Podczas Śniadania mieliśmy zaszczy read more..

Aktualności z OPS
782

Świąteczna zbiórka żywości

  W dniach od 31 marca do 02 kwietnia 2017 roku odbyła się coroczna świąteczna zbiórka żywności. W sklepie Intermarche w Swarzędzu – 18 wolontariuszy, uczniów Gimnazjum nr 3 read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1671

Warsztaty wielkanocne dla seniorów

  Wtorkowy poranek kwietniowy byliśmy zaproszeni do Centrum Edukacji i Turystyki „Sokrates”, organizującej wycieczki i warsztaty językowe oraz tematyczne. Po wejściu do budynku zobac read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1639

Spotkanie pokoleń w Centrum Aktywności Seniora

  W dniu 06.04.2017 r w Centrum Aktywności Seniora odbył się występ dzieci z przedszkola „Miś Uszatek” ze Swarzędza z Oś. Czwartaków. Dzieci reprezentowały stroje Wielkopolski read more..

Aktualności z CAS
759

Florystyczne inspiracje na Piaskach

  5 kwietnia swarzędzcy seniorzy spotkali się na Piaskach z dziećmi z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Poznaniu i ich opiekunami, by wziąć udział w warsztatach florystycznych, któr read more..

Aktualności z ŚDS
801

Spotkanie zaprzyjaźnionych Domów

  Dnia 05.04.2017 r. na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy ze Swarzędza z wizytą przyjechali uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy „Zielone Centrum” z Poznania. Ten dzień read more..

Aktualności z CAS
934

Profilaktyka zdrowotna w Centrum Aktywności Seniora

  W dniu 14 marca 2017r w Centrum Aktywności Seniora przy ul. Piaski 4 w Swarzędzu odbyło się spotkanie połączone z prezentacją poprowadzone przez Panie z lokalnej placówki pn ; Apteka Pr read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1651

Badania profilaktyczne

  W ramach promocji zdrowia 29 marca czworo seniorów z Dziennego Domu „Senior-WIGOR” - nota bene nowych uczestników – wzięło udział w bezpłatnych badaniach profil read more..

Aktualności z ŚDS
855

Spotkanie z rodzinami w Środowiskowym Domu Samopomocy

  Dnia 29 marca 2017 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy odbyło się spotkanie integracyjne w którym brały udział zaproszone przez uczestników rodziny, uczestnicy oraz personel. &nb read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1603

Tradycje Wielkanocne

  Obchodzimy w naszym Domu „Senior-WIGOR Wielkanoc. Jest to wyjątkowy to czas, kiedy przyroda budzi nowe życie.   Zanim będziemy świętować ważne są przygotowania, takie jak Środa Po read more..

Aktualności z CAS
685

KREATYWNIE W CENTRUM AKTYWNOŚCI SENIORA

  Dzisiaj w piątek 24 marca odbyły się warsztaty w Centrum Aktywności Seniora na Piaskach. Tym razem my „dziewczyny” z grupy "Wesoła Paczka"z Paczkowa byłyśmy instruktorkami tego spo read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1674

Dzień Poezji w pierwszym dniu wiosny

  21 marca to pierwszy dzień wiosny. Tego dnia obchodzimy też Międzynarodowy Dzień Poezji.   Z tej okazji w Dziennym Domu „Senior-WIGOR” zorganizowaliśmy poetyckie spotkanie. read more..