Archiwum artykułów

Luty 2017

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 8 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Praca w OPS
1820

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowiska pracy – stanowisko ds. organizacyjnych nr ref. 2/2017

  Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: stanowisko ds. organizacyjnych nr ref. 2/2017.   Szczegółowe inf read more..

Praca w OPS
1462

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowiska pracy – Kierownik Sekcji Pomocy Środowiskowej nr ref. 1/2017

  Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Kierownik Sekcji Pomocy Środowiskowej nr ref. 1/2017.   Szczegół read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1610

Bal Karnawałowy

  14 lutego - Święto walentynek, święto miłości, rozgrzewa nasze serca do czerwoności. Na stołach róg kulinarnych smakowitości, co sprawia naszym podniebieniom wiele przyjemności. &nb read more..

Aktualności z CAS
1236

Zimowe warsztaty w Centrum Aktywności Seniora

  Po warsztatach letnich w Centrum Aktywności Seniora, przyszła pora na warsztaty zimowe. Pierwszy tydzień zajęć, trwający od 31. 01. – 3. 02. 2017 r. obejmował warsztaty: literackie, plas read more..

Aktualności z CAS
1125

Seniorzy w Teatrze Nowym

  W mroźny niedzielny wieczór, 22 stycznia 2017 roku, pięćdziesięciu członków Klubów Młodych Duchem z gminy Swarzędz wybrało się do Teatru Nowego w Poznaniu na sztukę Antoni read more..

Aktualności z CAS
1146

I Turniej Futbolu Stołowego w CAS

  25 stycznia, z okazji Dnia Babci, w Centrum Aktywności Seniora zorganizowany został I Turniej Futbolu Stołowego, w którym udział wzięli członkowie Klubów Młodych Duchem, uczestni read more..

Aktualności z OPS
1054

Ustawa o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin „Za życiem”

  Od 1 stycznia 2017 r., z tytułu urodzenia się żywego dziecka z ciężkim i nieodwracalnym upośledzeniem albo nieuleczalną chorobą zagrażającą życiu, przysługuje prawo do jednorazowego świadczeni read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1890

Dzień Babci i Dziadka w Dziennym Domu „Senior-WIGOR”

  Tradycyjne spotkanie w Dniu Babci i Dziadka, wśród fotografii i nostalgicznych wspomnień z własnego dzieciństwa, wprowadziło naszych Seniorów w obchody ich święta. Uczestniczyliś read more..