Archiwum artykułów

Sierpień 2016

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 14 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
1164

Radość zabawy Trzech Pokoleń

  Już od kilku lat w ostatni weekend sierpnia mieszkańcy Swarzędza mogą liczyć na dobrą zabawę. Tak też było i w tym roku! Ośrodek Pomocy Społecznej zaprosił mieszkańców  na kolejny Piknik read more..

Aktualności z OPS
1084

Współpraca z Kauflandem

  W tym roku Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu – Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej w Swarzędzu nawiązały współpracę z marketem Kaufland, który od sierpnia 2015 roku f read more..

Aktualności z OPS
974

Talenty malarskie odkrywane w trakcie warsztatów w plenerze w Grodzisku Wlkp

  W sierpniu na trzy dni pojechałyśmy do Grodziska na plener malarski. Przyjęto nas bardzo serdecznie i zakwaterowano w ładnym pokoju. Potem były wykłady o technikach malarskich i malowanie na p read more..

Aktualności z CAS
888

Sesja fotograficzna w plenerze naszego miasta z udziałem modelek 60+

  W Swarzędzu mamy możliwość podziwiać zachodzące zmiany, a życie w  tak nowoczesnym mieście jest dla nas ciekawe. W sierpniu kontynuowaliśmy letnie  warsztaty z zakresu kosmetyki w Ce read more..

Aktualności z CAS
1153

Warsztaty krawieckie w Centrum Aktywności Seniora

  Kolejne warsztaty w Centrum Aktywności Seniora na Piaskach w Swarzędzu rozpoczęły się z początkiem ostatniego tygodnia lipca. Warsztaty krawieckie, na których wspólnie szyto przygotowany na te read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1814

„Wigor nasz drugi dom”

  W Dziennym Domu „Senior-WIGOR” można odnajdywać i rozwijać swoje pasje i talenty: literackie, plastyczne, kulinarne. Prezentujemy wiersz naszej Uczestniczki.     „Wigor nasz d read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1664

Wycieczka do Bramy Poznania

  W środę, 17 sierpnia seniorki i seniorzy z Dziennego Domu „Senior-WIGOR” wybrali się na wycieczkę na poznańską Śródkę, do Bramy Poznania. Rozpoczęliśmy ją od obejrzenia makiety Ostrowa Tumskie read more..

Aktualności z OPS
1404

Piknik Trzech Pokoleń

       Zapraszamy Państwa 28 sierpnia na tradycyjny Piknik Trzech Pokoleń, który jest świętem swarzędzkich rodzin. Czeka na Państwa wiele atrakcji, których ukoronowaniem będzie ko read more..

Aktualności z OPS
1020

Z wizytą u Sienkiewicza

       9 sierpnia swarzędzcy seniorzy mieli przyjemność gościć w Muzeum Literackim Henryka Sienkiewicza, mieszczącym się na Starym Rynku pod numerem 94. Nie była to wycieczka przy read more..

Aktualności z ŚDS
1061

Relacja wycieczki na Cytadelę

W dniu 28.07.2016rwybraliśmy się na wycieczkę na Cytadelę w Poznaniu. Dla kilku z nas był to szczególny dzień, ponieważ, jak przyznali później byli tam po raz pierwszy w życiu.Do Poznania pojechaliśmy... read more..

Aktualności z ŚDS
1114

Środowiskowy Dom Samopomocy na warsztatach artystycznych w Puszczykowie

W dniach 18 lipca do 21 lipca 2016r. grupa uczestników ze Środowiskowego Domu Samopomocy ze Swarzędza wzięła udział w czterodniowych warsztatach artystycznych organizowanych przez Dom Pomocy Maltański... read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1688

Twórcza aktywność w Dziennym Domu "Senior-WIGOR"

W piątek 29 lipca odbyły się w naszej placówce warsztaty ceramiczne. Miały charakter integracyjnego spotkania w środowisku aktywnych, swarzędzkich seniorów. Przybyły do nas Kluby Młodych Duchem: „Stok... read more..

Aktualności z CAS
927

Brama Poznania oczami seniorów

  3 sierpnia 2016 r. członkowie Klubów Młodych Duchem kontynuując maraton po poznańskich muzeach, udali się na Ostrów Tumski, by zgłębić wiedzę dotyczącą początków naszego państwa.W Bramie Pozna read more..

Aktualności z OPS
1222

Wielkie szlagiery muzyki rozrywkowej nad Jeziorem Swarzędzkim

  Tradycyjnie już w ostatnią niedzielę lipca mieszkańcy Miasta i Gminy Swarzędz przyjęli zaproszenie na koncert „Dawnych Wspomnień Czar”. W tym roku mieliśmy okazję gościć w  Swarzędzu Hali read more..