Archiwum artykułów

Czerwiec 2016

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 16 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Praca w OPS
3020

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowisko urzędnicze stanowisko ds. stypendiów i zasiłków szkolnych w Sekcji Świadczeń i Analiz

  Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - stanowisko ds. stypendiów i zasiłków szkolnych w Sekcji Świadczeń i Anal read more..

Aktualności z CAS
1202

Wycieczka do kina Apollo

  W ramach rozpoczęcia wakacyjnego sezonu filmowego w Klubach Młodych Duchem, wybraliśmy się na seans do  poznańskiego, studyjnego kina Apollo na produkcję japońskiego reżysera Hirokazu Kor read more..

Aktualności z OPS
1171

Rekrutacja do projektu KAMELEON – zmieniam się

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu ogłasza rekrutację do projektu KAMELEON – zmieniam się, realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, współ read more..

Aktualności z GCI
1452

Warsztaty szycia z filcu w Klubie Integracji Społecznej

  24 czerwca w Klubie Integracji Społecznej przy ul. Działkowej 61a w Swarzędzu odbyły się warsztaty szycia z filcu dla uczestników KIS-u, dzieci oraz Seniorek z Klubów Młodych Duchem. Uczestnic read more..

Aktualności z CAS
1061

Gry Planszowe w Centrum Aktywności Seniora

  Po co siedzieć bezczynnie w domu jak za oknami świeci słońce a grupa” Młodych duchem” w Swarzędzu pasjonuje się grami planszowymi i stawia na rozwój intelektualny. Dzisiaj odbyło się pierwsze read more..

Aktualności z CAS
1085

Czwartkowe muzykowanie w Centrum Aktywności Seniora

  W czwartkowe przedpołudnie, 9 czerwca, w Centrum Aktywności Seniora zebrali się członkowie wszystkich klubów, aby wspólnie pośpiewać. Przyjechali seniorzy z Wierzonki, Uzarzewa oraz swarzędzki read more..

Aktualności z CAS
1019

Zebranie Organizacyjne Klubów Młodych Duchem

  Informujemy, że spotkanie organizacyjne Klubów Młodych Duchem odbędzię się w Centrum Aktywności Seniora na ul.Piaski 4 o godzinie 13.30 w dniu 28 czerwca 2016r.     read more..

Aktualności Dzienny Dom - Senior Wigor
1720

Kulturalna wycieczka do swarzędzkiej Biblioteki

    Wycieczka seniorów do filii głównej Biblioteki Publicznej w dniu 31 maja miała na celu obejrzenie wystawy „Swarzędzan portret ślubny” oraz zapoznanie z aktualną ofertą kulturalną. &nb read more..

Aktualności z CAS
1130

Grupa Teatralno-Kabaretowa "Sfajki" - to fajne babki

  Miesiąc czerwiec dla „Sfajek” był okresem niezwykle pracowitym. W ramach cotygodniowo odbywających się w Centrum Aktywności Seniora zajęć teatralno-kabaretowych szlifowałyśmy scenariusz pn. „D read more..

Aktualności z ŚDS
1294

Drzwi Otwarte w Środowiskowym Domu Samopomocy

  21 czerwca zapraszamy na Drzwi Otwarte do Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul.Piaski 4 w Swarzędzu. W godzinach 10 – 18 osoby zainteresowane (osoby doświadczającechoroby psychicznej) i ich read more..

Aktualności z SW
2585

Podsumowanie realizacji programu Rodzina 500+ na dzień 13 czerwca 2016 r.

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu informuje, iż zgodnie z art. 49 ustawy z dnia 11 lutego 2016 roku o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci (Dz. U. 2016 r. poz. 195) ustalenie i wypłata świ read more..

Aktualności z ŚDS
1342

Daleka Japonia w naszym Domu

  Maj był w Środowiskowym Domu Samopomocy w Swarzędzu miesiącem poświęconym krajowi kwitnącej wiśni. W ramach zajęć uczestnicy obejrzeli kilka filmów dokumentalnych poświęconych m.in. kulturze i read more..

Aktualności z ŚDS
1106

Słońce wyciąga nas na spacer

  Wraz z nadejściem wiosny uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Swarzędzu rozpoczęli bardziej aktywny sezon. Korzystają ze słonecznej pogody spacerując najchętniej ścieżkami wokół jeziora read more..

Aktualności z CAS
1223

Warsztaty Kulinarne

  6 czerwca 2016 roku grupa seniorek udała się do Ośrodka Szkolno - Wychowawczego  dla Dzieci Niesłyszących im. J. Sikorskiego, mającego swoją siedzibę na poznańskiej Śródce,  na warsz read more..

Aktualności z OPS
1087

Podsumowanie Tygodnia Profilaktyki 2016 - „Na sportowo znaczy zdrowo”

  Kolorowo, sportowo i zdrowo  Po raz siódmy w Swarzędzu odbył się „Tydzień Profilaktyki”. Tegorocznemu Tygodniowi przyświecało hasło „Na sportowo znaczy zdrowo”. W trakcie trwania Tygodnia read more..

Aktualności z OPS
939

Wyniki Gry Miejskiej "Na sportowo - śladami swarzędzkich sportowców"

  Wyniki Gry Miejskiej "Na sportowo - śladami swarzędzkich sportowców" w ramach VII Tygodnia Profilaktyki   ► Szkoły Podstawowe Szkoła Miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 read more..