Archiwum artykułów

Lipiec 2015

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 15 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z CAS
1820

Aktywny Obywatel - spotkania w sierpniu

  Zapraszamy do udziału w otwartych spotkaniach edukacyjnych:   03 sierpnia 2015 r. 16.30 - 19.30  (SWARZĘDZ - Centrum Młodych Duchem ul. Piaski 4) – porady na temat wymiany dokume read more..

Aktualności z OPS
1427

Prywatek dawnych czar..…

  Już po raz szósty mieszkańcy Miasta i Gminy Swarzędz mogli podziwiać podczas koncertu „Dawnych Wspomnień Czar” gwiazdy muzyki rozrywkowej. W tym roku na zaproszenie odpowiedziała Eleni i kwart read more..

Aktualności z CAS
1891

Wycieczka uczestników MGOW

  W dniu 21.07.2015 r. wybraliśmy się do ZOO na Malcie w Poznaniu. Na początku zaskoczył nas deszcz, ale szybko minął i mogliśmy bez przeszkód rozpocząć zwiedzanie. Do samego ZOO dojechaliśmy ko read more..

Aktualności z OPS
1287

Kiermasz Wymiany Odzieży w ramach projektu Schematom STOP!

  18 lipca 2015 r. w Punkcie Przyjaznym Rodzinie przy ul. Działkowej 61a w Swarzędzu odbył się Kiermasz Wymiany Odzieży. Wydarzenie adresowane było do uczestników projektu Schematom STOP, zamies read more..

Aktualności z OPS
1280

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy? Najważniejsze numery telefonów

  Masz wątpliwości czy Twoje dziecko zażywa dopalacze? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości leczenia? Wiesz wszystko o negatywnych skutkach tych niebezpiecznych substancji? Masz info read more..

Aktualności z OPS
1279

Dawnych Wspomnień Czar 2015

  Serdecznie zapraszamy na koncert „Dawnych Wspomnień Czar”, który rozpocznie się 26 lipca 2015 roku, godz 15.00 na Scenie nad Jeziorem. Podczas tegorocznego koncertu gościć będziemy jedną z naj read more..

Aktualności z GCI
1118

UWAGA! Odwołane spotkanie rekrutacyjne

Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 15.07.2015 spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami firmy Kaufland nie odbędzie się.   Spotkanie w dniu 16.07.2017 (czwartek) w godz. 9-15 nie uległo zm... read more..

Aktualności z OPS
1395

Profilaktyka Nowotworowa i Badania Cytologiczne

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza na spotkanie edukacyjne dotyczące profilaktyki nowotworowej i badań cytologicznych przygotowane przez Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny read more..

Aktualności z GCI
1226

Kiermasz Wymiany Odzieży Dla Rodzin Wielodzietnych

  Kiermasz Wymiany Odzieży Dla Rodzin Wielodzietnych realizowany w ramach projektu Schematom STOP!    MIEJSCE: PUNKT PRZYJAZNY RODZINIE, UL. DZIAŁKOWA 61A, SWARZĘDZ DATA: 18 LIPCA 2 read more..

Aktualności z OPS
1265

Zaproszenie do udziału w bezpłatnych półkoloniach „Wakacje Podwórkowe”

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu, realizujący Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Gminny Program Przeciwdziałania Przemocy i Ochrony Ofiar Przemocy w R read more..

Aktualności z GCI
1093

Informacja - spotkanie z przedstawicielami firmy Kaufland

  Gminne Centrum Informacji w Swarzędzu zaprasza na spotkanie z przedstawicielami firmy Kaufland, którzy prowadzą rekrutację do nowo otwartego marketu w Swarzędzu.   Osoby zainteresowane read more..

Aktualności z OPS
1205

"Aktywny Obywatel" - kolejne spotkania edukacyjne

  Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej w Swarzędzu działające przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza osoby starsze, niepełnosprawne na kolejne spotkania edukacy read more..

Aktualności z OPS
1160

Ważne - Zaświadczenia

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu, ul. Poznańska 25 – Sekcja Świadczeń Rodzinnych przypomina, że od miesiąca września 2015 roku wypłata dodatków do zasiłku rodzinnego na dzieci uczące się read more..

Aktualności z OPS
1090

Aerobik w wodzie

  Zapisy  dla osób 55+ z Gminy Swarzędz. Zajęcia prowadzone na pływalni Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Swarzędzu i rozpoczynają się od września 2015 roku. Cena 5 zł. Liczba miej read more..

Aktualności z CAS
1933

Piknik w Gieczu

  26 czerwca zgromadziliśmy się w Ośrodku Wsparcia w Swarzędzu, aby chwilę później wyruszyć jak co roku na piknik, tym razem do Giecza. Na wycieczkę wybrali się uczestnicy Ośrodka Wsparcia oraz read more..