Archiwum artykułów

Czerwiec 2015

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 10 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
1171

Piknik Rodzinny na rozpoczęcie wakacji

  27 czerwca 2015 r. na placu zabaw przy Gminnym Centrum Informacji w Swarzędzu odbył się Piknik Rodzinny, zrealizowany w ramach projektu Schematom STOP! Tematem przewodnim Pikniku były tradycje read more..

Aktualności z OPS
1232

Wizyta studyjna w Częstochowie

  Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu, zaangażowani w projekt Schematom STOP!, w dniach 22-23 czerwca 2015 r. uczestniczyli w wizycie studyjnej w Częstochowie. Celem wizyty była wym read more..

Aktualności z GCI
1260

Jak założyć spółdzielnię socjalną ? Spotkanie już 29 czerwca w GCI.

  Zapraszamy na spotkanie z Fundacją Barka na temat zakładania spółdzielni socjalnych. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca o godzinie 13.00 w Gminnym Centrum Informacji ul. Działkow read more..

Aktualności Erasmus+
1812

Dziękujemy Helenie za 9 wspólnych miesięcy!

  W październiku 2014 roku witaliśmy wolontariuszkę Helenę Link, która przyjechała do nas z Niemiec na 9 miesięcy, a w czerwcu nadszedł czas pożegnania.   W Swarzędzu Helena pracowała na read more..

Aktualności z OPS
1184

Bezpłatne wakacyjne warsztaty dla swarzędzkich dzieci

  W dniach od 6 do 17 lipca 2015 r. dzieci w wieku od 8 do 15 roku życia zamieszkałe na terenie Swarzędza i okolic będą mogły wziąć udział w warsztatach artystycznych realizowanych przez grupę p read more..

Aktualności z OPS
1309

Spotkanie z Agencją Pracy Randstad

  Gminne Centrum Informacji zaprasza na spotkanie  z Agencją Pracy Randstad w sprawie rekrutacji na stanowisko PAKOWACZ/KA. Zapraszamy osoby posiadające książeczkę sanepidu bądź deklarując read more..

Aktualności z OPS
1233

Bezpłatne porady prawne w Poznaniu

Fundacja „Poznańska Przystań Prawna” udziela bezpłatnych porad prawnych w Poznańskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Bukowskiej 27/29. Porady udzielane są w ponie... read more..

Aktualności z OPS
1291

Aktywny Obywatel

  Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej w Swarzędzu od czerwca 2015 r. realizuje projekt „Aktywny Obywatel”, w ramach którego zaprasza osoby starsze, niepełnosprawne na spotk read more..

Aktualności z OPS
1102

Zbliża się nowy okres zasiłkowy

  Fundusz Alimentacyjny   WNIOSKI w sprawie ustalenia prawa do funduszu alimentacyjnego będą wydawane i przyjmowane od dnia 1 sierpnia 2015r.     W przypadku gdy osoba ubi read more..

Aktualności z OPS
1450

Informacja

  Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu informuje, że dnia 05 czerwca 2015 r. Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejsko - Gminny Ośrodek Wsparcia oraz Gminne Centrum Informacji będą nieczynne. read more..