Archiwum artykułów

Marzec 2015

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 7 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z CAS
1784

Wycieczka do Sejmu

  Miejsko-Gminny Ośrodek Wspracia zaprasza na wycieczkę do Sejmu dla osób 60+ z terenu Miasta i Gminy Swarzędz, która odbędzię się 14 kwietnia 2015 roku.   Zapisy w Miejsko-Gminnym Ośrodk read more..

Aktualności z CAS
1988

Warsztaty Genealogiczne

Podczas zajęć dowiedzą się Państwo min.: czym jest genealogia oraz jakie są źródła jej wiedzy ( np. archiwa państwowe), jak stworzyć drzewa genealogiczne i jakie są ich rodzaje, jaka jest rol... read more..

Aktualności z OPS
1198

Zakończenie projektu „SCHEMATOM STOP!”

W grudniu 2013 r. Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu przystąpił do pilotażowego projektu „SCHEMATOM STOP!” - Wspólne działania instytucji pomocy społecznej i instytucji rynku pracy - pilotaż” reali... read more..

Aktualności Erasmus+
1979

Zapraszamy na kolejny wywiad z naszą wolontariuszką

Poniżej znajduje się link do wywiadu przeprowadzonego przez p. Marcina Majewskiego ze Swarzędzkiej Telewizji Kablowej z naszą wolontariuszką - Heleną. Podczas tego spotkania opowiadała między innymi o... read more..

Aktualności Erasmus+
2051

Cześć Helli

  Na początku mojego wolontariatu miałam trening z innymi wolontariuszami, który powinien nas przygotować na  pobyt w Polsce. Trenerzy powiedzieli nam, że będziemy mieli zmiany nastroju, co read more..

Aktualności z CAS
1563

Dzień Kobiet w Ośrodku Wsparcia

12 Marca 2015 roku odbył się w ośrodku wsparcia Dzień Kobiet. Panie swoje święto obchodziły przy ogromnym torcie, gorącej kawie i herbacie oraz ciastach upieczonych przez nasze uczestniczki. Specjalni read more..

Aktualności z GCI
1122

Wywoływanie wiosny w Klubie Integracji Społecznej

27 lutego na kreatywnych warsztatach twórczych sami wykonywaliśmy wiosenne kwiaty: słoneczniki i krokusy. Ozdobne kwiatki z bibuły mogą być doskonałym pomysłem na dekorację mieszkania, ale także cieka... read more..