Archiwum artykułów

Sierpień 2014

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 8 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z CAS
2543

Międzypokoleniowe warsztaty - „Natura Twoim odbiciem”

 W ostatnim miesiącu wakacji dzieci ze Świetlicy Wiejskiej w Uzarzewie oraz seniorzy z Miejsko Gminnego Ośrodka Wsparcia i Klubów Młodych Duchem uczestniczyli w drugiej części warsztatów międzypo read more..

Aktualności z OPS
1451

Projekt „Nie jesteś sam” – edukacja, integracja i sztuka sposobem na łamanie uprzedzeń i oporów społecznych

  Gmina Swarzędz w ramach otwartego konkursu ofert na finansowe wsparcie projektów z programu „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi” otrzymała dotację w kwocie 42 000 zł. Proje read more..

Aktualności z OPS
2703

Porady Prawne w Ośrodku Pomocy Społecznej w Swarzędzu

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu w ramach projektu systemowego realizowanego w partnerstwie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Poznaniu pn: „Pokonać Wykluczenie. Wszechstronna aktywizacja osó... read more..

Aktualności z OPS
35087

Lokalna Karta Dużej Rodziny

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu informuje, iż rodziny wielodzietne zamieszkałe na terenie Miasta i Gminy Swarzedz posiadające Kartę Dużej Rodziny, w ramach programu „Gmina Swarzędz Przyjazna Rod... read more..

Aktualności z OPS
2433

Piknik Trzech Pokoleń 31.08.2014

  Piknik Trzech Pokoleń w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na Rodzinę” to impreza, która już na stałe wpisała się w letni kalendarz. Odbywa się zawsze na zakończenie wakacji, tak będzie read more..

Aktualności z OPS
2333

Lato dla seniora

Słoneczne lato dopisało nam w tym roku, a my w pierwszej połowie sierpnia aktywnie spędzaliśmy kolejny już sezon wakacyjny. W ramach zajęć sportowo - rekreacyjnych w Klubach Młodych Duchem odbywają si... read more..

Aktualności z OPS
1819

Marsz Nordic Walking z udziałem seniorów ze Swarzędza

W dniu 18.08.2014 uczestnicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Wsparcia i Klubów Młodych Duchem brali udział w marszu Nordic Walking wokół Jeziora Swarzędzkiego. Bardzo liczna grupa uczestników przebyła trasę ... read more..

Aktualności z OPS
2375

„Lato dla Seniora”

W miesiącu sierpniu zapraszamy wszystkie osoby 55+ z terenu miasta i gminy Swarzędz do udziału w następujących formach aktywności:- intelektualne: kontynuacja wielopokoleniowych warsztatów poświęcon read more..