Archiwum artykułów

Lipiec 2014

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 14 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
3096

Dawnych Wspomnień Czar

W niedzielę 27 lipca br na scenie przy Swarzędzkim Centrum Sportu i Rekreacji w Swarzędzu odbyła się impreza pn. „Dawnych Wspomnień Czar”. Jak zawsze program imprezy skierowany był zarówno do młodsz read more..

Aktualności z OPS
2371

Dziękujemy Maxowi za 10 wspólnych miesięcy!

W październiku 2013 roku witaliśmy wolontariusza Maxa Brendela, który przyjechał do nas z Niemiec na 10 miesięcy, a już w lipcu nadszedł czas pożegnania z Nim.  W Swarzędzu Max pracował na rze... read more..

Aktualności z OPS
2326

Wycieczki rowerowe dla osób 55+

Już z początkiem czerwca swarzędzcy seniorzy rozpoczęli cotygodniowe wycieczki rowerowe. Dla wielu osób były one motywacją do tego, by po wielu latach znów zaprzyjaźnić się z tym wspaniałym środkiem t... read more..

Aktualności z OPS
2031

Letnie Warsztaty Międzypokoleniowe

W miesiącu lipcu Swarzędzcy seniorzy wzięli udział w warsztatach plastycznych podczas których dowiedzieli się, jak w prosty sposób można dać przysłowiowe drugie życie starym przedmiotom. I tak uczestn... read more..

Aktualności z OPS
2240

Bezpieczny Senior

Dnia 24.07.2014 odbyło się kolejne, a zarazem ostatnie już spotkanie pn. „Bezpieczny senior” w  ramach projektu pn. „Senior XXI wieku” realizowanego przy wsparciu finansowym Szwajcarsko - Polskie... read more..

Aktualności z OPS
2487

Aktualności z OPS
2002

Aktualności z CAS
3133

Aktualności z OPS
2375

Wsparcie dla wielkopolskich przedsiębiorstw budowlanych

Wielkopolska Agencja Rozwoju Sp. z o. o. zaprasza kobiety i mężczyzn do udziału w projekcie realizowanym na terenie województwa wielkopolskiego:   „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości dla pra read more..

Aktualności z OPS
2209

Zaproszenie do udziału w bezpłatnych półkoloniach „Wakacje Podwórkowe”

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza dzieci z terenu miasta i gminy Swarzędz do udziału w bezpłatnych półkoloniach „Wakacje Podwórkowe”, zorganizowanych w ramach projektu „POKONAĆ WY read more..

Aktualności z GCI
3522

Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza osoby niepełnosprawne z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności w wieku 15-30 na spotkanie promocyjne projektu „Ośrodek Aktywizacji Zawodowej... read more..

Aktualności z OPS
2679

Aktualności z CAS
4151

Młodzi Duchem już rozpoczęli wakacje

Jak co roku seniorzy z Klubu Młodych Duchem w połowie czerwca spędzili siedmiodniowy wypoczynek nad polskim morzem w miejscowości Łeba. Przy wspaniałej pogodzie i spacerach brzegiem morza zwiedzaliśmy... read more..

Aktualności z OPS
2179

Uzarzewo na niebiesko : )

  W dniu 24.06.2014 r. Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej w Swarzędzu zorganizowało w Uzarzewie "Grę Wiejską" w ramach realizowanego projektu "Niebieskie Granty - Volkas read more..