Archiwum artykułów

Czerwiec 2014

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 8 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z CAS
2983

„Bezpieczny Senior - bezpieczeństwo na drodze” „Bezpieczeństwo w sieci” w ramach projektu „Senior XXI wieku”

17 czerwca 2014 odbyło się pierwsze spotkanie pt. „Bezpieczny senior”, na którym został przedstawiony problem bezpieczeństwa na drodze, zarówno pieszych, jak i rowerzystów oraz problem oszustw, z któ read more..

Aktualności z OPS
2790

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Od 16.06.2014r. rodziny z minimum trójką dzieci bez względu na dochód mogą składać wnioski o przyznanie Karty Dużej Rodziny. Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzi... read more..

Aktualności z OPS
3115

Środki na założenie lub przystąpienie do spółdzielni socjalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu informuje, że w związku z realizacją zadań w zakresie finansowania działalności na zasadach określonych dla spółdzielni socjalnych, od dnia 09.06-2014 r. do 20.06.20 read more..

Aktualności z OPS
2503

Lato dla Seniora

Kluby Młodych Duchem z gminy Swarzędz serdecznie zapraszają osoby 55+W czerwcu WYCIECZKI ROWEROWE w każdą środę.Start o godzinie 10.00 z Placu Niezłomnych (przy postoju taksówek). Należy mieć sprawn read more..

Aktualności z OPS
2265

Strona Internetowa "SENIOR XXI WIEKU"

Jeśli chcielibyście Państwo zaangażować się w tworzenie strony internetowej dla seniorów, a tym samym rozwijać swoje umiejętności z zakresu znajomości komputera zapraszamy w piątki na godzinę 13.00. read more..

Aktualności z OPS
6320

Pokonać wykluczenie

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SWARZĘDZU ZAPRASZA CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE SYSTEMOWYM „Pokonać Wykluczenie. Wszechstronna aktywizacja osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z powiatu poznańskie... read more..

Aktualności z CAS
3063

Wspomnienia uczestników... Wycieczka do Łękna

W  dniu  03.06.2014,  po  około  godzinnej  jeździe  wygodnym  autokarem  dojechaliśmy na miejsce. W leśniczówce stał wspaniały Wigwan, nasz punkt docelowy... read more..

Aktualności z CAS
3134

Aktywny weekend w sportowej formie

Dnia 03.05.2014 roku w Kołobrzegu odbył się Kołobrzeski Festiwal Zdrowia,   na którym podjęto bicie rekordu guinnessa w chodzeniu z kijkami - Nordic Walking.   Marsz zdrowia w ,któ... read more..