Archiwum artykułów

Maj 2014

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 13 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
3160

V Tydzień Profilaktyki "Poza siecią"

 W dniach od 26 do 29 maja  pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Anny Tomickiej odbył się V Tydzień Profilaktyki pod hasłem „Poza Siecią”, którego organizatorem był read more..

Aktualności z OPS
5196

Wyniki Konkursów oraz Gry Miejskiej - Tydzień Profilaktyki 2014

  W konkursie fotograficznym "Wyjrzyj Przez Okno"   Szkoły Podstawowe Klasy IV-VI 1 miejsce - Maria Małecka –  kl. 5a Szkoła Podstawowa nr 4 w Swarzędzu   2 miejsce - Mat read more..

Aktualności z CAS
3778

SENIOR XXI WIEKU – „zaburzenia snu i pamięci”

SENIOR XXI WIEKU – „zaburzenia snu i pamięci” spotkanie z lekarzem psychiatrą. W ramach projektu pn. „Senior XXI wieku” realizowanego przy wsparciu finansowym Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpra... read more..

Aktualności z OPS
3436

Kolorowy Przemarsz ulicami Swarzędza 26 maja 2014r.

W ramach V Tygodnia Profilaktyki 26 maja 2014r. (poniedziałek) ulicami Swarzędza przejdzie kolorowy przemarsz uczniów szkół z Miasta i Gminy Swarzędz. W związku z tym ok godz. 10:15 na ternie Rynku, u... read more..

Aktualności z OPS
5059

Tydzień Profilaktyki 2014

Już po raz piąty w dniach od 26 do 29 maja Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu organizuje Tydzień Profilaktyki pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Anny Tomickiej. W przygo read more..

Aktualności z OPS
3678

WSPARCIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO NA RYNKU PRACY

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy IV”. Celem projektu jest pomoc osobom niepe read more..

Aktualności z OPS
4534

CELULIT W LISÓWKACH

Dnia 13 maja zespół CELULIT  z Miejsko – Gminnego Ośrodka Wsparcia  w Swarzędzu gościł tym razem w Domu Pomocy Społecznej w Lisówkach.  Nasza podróż zaczęła się bardzo komfortowo bo ws read more..


Aktualności z CAS
4449

„Ruch to zdrowie” - dołącz do nas, bo czas ucieka

W każdą środę seniorki z Klubów Młodych Duchem „ Wesoła Paczka” poznają nieznane zakątki okolicy Paczkowa w gminie Swarzędz. Panie przejęły inicjatywę i każdorazowo inna osoba jest przewodnikiem wycie... read more..

Aktualności z OPS
4600

Poznaj ekonomię społeczną w Klubie Integracji Społecznej

Szukasz pracy? Marzysz o własnym biznesie? Masz pomysł na własną działalność, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Interesujesz się ekonomią społeczną? A może o ekonomii społecznej nie wiesz nic? &nb... read more..

Aktualności z OPS
4151

POZNAJ EKONOMIĘ SPOŁECZNĄ W KLUBIE INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

Szukasz pracy? Marzysz o własnym biznesie? Masz pomysł na własną działalność, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Interesujesz się ekonomią społeczną? A może o ekonomii społecznej nie wiesz nic? read more..

Aktualności z OPS
2590

ZASIŁEK DLA OPIEKUNÓW

W Dzienniku Ustaw z dnia 30 kwietnia 2014r. poz. 567, opublikowana została ustawa z dnia 4 kwietnia 2014r. o ustaleniu i wypłacie zasiłków dla opiekunów. Ustawa wejdzie w życie 15 maja 2014r.  &... read more..

Aktualności z OPS
2318

ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE W WYŻSZEJ KWOCIE

W Dzienniku Ustaw z dnia 30 kwietnia 2014r. poz. 559 opublikowana została ustawa z dnia 24 kwietnia 2014r. o zmianie ustawy o świadczeniach rodzinnych. Od 1 maja wzrośnie wsparcie finansowe dla opiek... read more..