Biuletyn Informacji Publicznej  Biuletyn informacji publicznej

Logo Ośrodka Pomocy Społecznej

Archiwum artykułów

Kwiecień 2014

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 12 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
2240

Maj w Klubach Młodych Duchem

W miesiącu maju serdecznie zapraszamy seniorów z gminy Swarzędz na: - RAJDY NORDIC WALKING w każdy wtorek. Start o godzinie 9.30 spod Placówki Wsparcia Dziennego „Nasza Dziupla” os. Kościuszkowców read more..

Aktualności z OPS
2139

Seniorze poznaj Poznań

Dnia 28.04.2014 seniorzy z Klubów Młodych Duchem wybrali się na wycieczkę do Poznania. Podczas wspólnego spaceru, który rozpoczęliśmy na placu Cyryla Ratajskiego mieliśmy okazję podziwiać przepiękne z... read more..

Aktualności z OPS
3592

Konkursy Tygodnia Profilaktyki 2014

Regulaminy konkursów dostępne Tutaj     REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Wyjrzyj Przez Okno   I Organizatorem konkursu jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu. Konkur... read more..

Aktualności z OPS
2659

Wizyta przedszkolaków

15 kwietnia seniorów z Miejsko -  Gminnego Ośrodka Wsparcia odwiedziły dzieci  z przedszkola nr 3 „Pod Kasztanami”. Wystąpiły z przedstawieniem o tematyce ekologicznej, pt. „Eko- księżniczka read more..

Aktualności z OPS
2998

Poniedziałek dla urody

 Żyć pełnią życia, mimo upływającego czasu, to dewiza seniorek z grupy Klubów Młodych Duchem przy Miejsko - Gminnym Ośrodku Wsparcia w Swarzędzu. Rozumieją one, że tylko czynne życie jest gwarant read more..

Aktualności z OPS
2977

Aktualności z CAS
2698

Wiosenne spotkanie ze sztuką w Centrum Klubów Młodych Duchem w Swarzędzu

W dniu 11.04.2014 w Centrum Klubów Młodych Duchem działających przy Miejsko- Gminnym Ośrodku Wsparcia odbyło się artystyczne spotkanie grupy teatralno- kabaretowej „Sfajki” w spektaklu pt. „Dlaczego n... read more..

Aktualności z OPS
2274

Seniorzy w Brukseli

W dniach od 1 do 4 kwietnia 2014 roku zorganizowana grupa swarzędzan (przewaga seniorów) odwiedziła Brukselę – miasto i stolicę Unii Europejskiej. Wśród wielu atrakcji podziwialiśmy historyczne cent read more..

Aktualności z CAS
2634

Mazurki

W miesiącu kwietniu odbyło się kolejne już spotkanie kulinarne swarzędzkich seniorek i młodzieży z OSW w Poznaniu. Tym razem tematem przewodnim były zbliżające się wielkimi krokami święta Wielkanocne read more..

Aktualności z CAS
2678

Swarzędzkie seniorki na targach „Aktywni 50+” w Poznaniu

Dnia 6.04.2014 reprezentantki seniorów zrzeszonych w Klubach Młodych Duchem  działających na terenie miasta i gminy Swarzędz miały wyjątkową możliwość zaprezentowania swoich prac podczas targów read more..

Aktualności z CAS
3481

„Celulit” wystąpił po raz drugi

Dnia 20 marca 2014 roku zespół muzyczny „Celulit” po raz kolejny wystąpił ze swoim repertuarem . Tym razem  w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Zamenhoffa w pobliżu kręgielni.Występ zorganizowany b... read more..

Aktualności z CAS
3380

„SENIOR XXI WIEKU” - Spotkanie Edukacyjne

Senior XXI wieku Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej w Swarzędzu zaprasza na bezpłatne spotkania edukacyjne w ramach projektu pn. „Senior XXI wieku” realizowanego przy wsparciu f... read more..

2009-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone.