Archiwum artykułów

Marzec 2014

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 9 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
3452

Pomoc dla osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne przedłużona do końca roku

Osobom otrzymującym świadczenie pielęgnacyjne, którym na miesiące styczeń, luty, marzec 2014 r. gmina przyznała pomoc w wysokości 200 zł miesięcznie, pomoc ta zostanie z urzędu przedłużona na kolejne ... read more..

Aktualności z CAS
4571

Seniorzy w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Poznaniu

Pieczenie Faworków 27 lutego tego roku Seniorzy z Klubów Młodych Duchem ze Swarzędza uczestniczyli w zajęciach  kulinarnych organizowanych przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci Niesłysz... read more..

Aktualności z GCI
3891

Kreatywne Warsztaty Twórcze w Klubie Integracji Społecznej

MARZEC 2014  W Klubie Integracji Społecznej jesteśmy już prawie gotowi na nadejście wiosny.  Przygotowujemy niekonwencjonalne, „wiklinowe” koszyki na wielkanocny stół. Zdobimy  przedm... read more..

Aktualności z OPS
3870

Występy zespołu „CELULIT” w Klubie Seniora przy ul. Krakowskiej w Poznaniu

Na zaproszenie przewodniczącej Klubu Seniora przy ul. Krakowskiej 10 w Poznaniu p. Ewy Śnieżewskiej, wystąpił  nowo powstały zespół muzyczny  „Celulit”.  Zespół muzyczno – wokalny „Celu... read more..

Aktualności z CAS
5678

Aktualności z OPS
2090

„SENIOR XXI WIEKU!” projekt w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy

Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej w Swarzędzu działające przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Swarzędzu otrzymało grant na dofinansowanie projektu pn. „Senior XXI wieku” realizowan... read more..

Aktualności z OPS
2316

„SENIOR XXI WIEKU!”

Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej w Swarzędzu działające przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Swarzędzu otrzymało grant w konkursie w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Wsp&o read more..

Aktualności z OPS
3186

EVS z perspektywy wolontariusza

Mam na imię Max i przyjechałem do Polski z Niemiec po ukończeniu szkoły średniej w październiku ubiegłego roku. Uczestniczę w projekcie European Voluntary Service (EVS) - Wolontariat Europejski.&... read more..

Aktualności z OPS
3865

Schematom STOP! Wspólne działania instytucji pomocy społecznej i instytucji rynku pracy – pilotaż.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu przystąpił do pilotażowego projektu SCHEMATOM STOP!, realizowanego w 40 powiatach Polski. Liderem projektu w powiecie poznańskim jest Powiatowe Centrum Pomocy Ro... read more..