Archiwum artykułów

Wrzesień 2013

Witamy w Archiwum. Na tej stronie można znaleźć 7 artykułów z podziałem na miesiące i lata.
Aktualności z OPS
3559

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

Międzynarodowy Dzień Osób Starszychb - święto obchodzone corocznie 1 października, ustanowione 14 grudnia 1990 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ (źródło: www.wikipedia.org). Z tej okazji składamy ws... read more..

Aktualności z CAS
4731

II Dyktando Ojczyzna Polszczyzna

W dniu 23 września w Centrum Klubów Młodych Duchem przy Miejsko Gminnym Ośrodku Wsparcia odbyła się druga już edycja dyktanda z udziałem seniorów. Dwudziestu reprezentantów miało możliwość spędzić akt... read more..

Aktualności z OPS
3199

Superstarsi

Serdecznie zapraszamy na II Ogólnopolski Marsz Seniora pod hasłem SUPERSTARSI PEŁNI ŻYCIA I WIGORU - w sobotę, 28 września, start o godz. 13.00 ze swarzędzkiego Rynku.  Więcej informacji na plaka... read more..

Aktualności z OPS
4394

Grupa Edukacyjna

  Jesteś zadłużony, nie dajesz rady z obsługą swoich zobowiązań? W Twoim najbliższym otoczeniu jest ktoś niewypłacalny? Nie zamartwiaj się, nie wstydź, nie uciekaj przed problemem – skorzystaj z read more..

Aktualności z OPS
4782

Finał XIII edycji „Zachowaj Trzeźwy Umysł"

 W środę 18 września 2013 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie o godzinie 11 odbyło się podsumowanie XIII edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Naj read more..

Aktualności z CAS
5002

Anielskie Śpiewogranie

 Po raz dziewiąty w Swarzędzu 14 września po raz dziewiąty występy dzieci i młodzieży wzruszały i zachwycały. Okazało się, że niemożliwe w oczach człowieka stało się „po prostu” w oczach Boga. My read more..

Aktualności z CAS
5500

Warsztaty wielopokoleniowe

W dniu 27 sierpnia w Centrum Młodych Duchem przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Wsparcia w Swarzędzu odbyło się podsumowanie wielopokoleniowych warsztatów. Spotkania odbywały się przez 2 miesiące w lipcu i s... read more..